MMA PLArchiwumGamrotMateusz Gamrot zawodnikiem rezerwowym przy walce Makhachev-Oliveira II!

Mateusz Gamrot zawodnikiem rezerwowym przy walce Makhachev-Oliveira II!

To jest świetna wiadomość. Mateusz Gamrot (23-2) pojawi się w Abu Dhabi na numerowanej gali UFC 294, bo jest zawodnikiem rezerwowym przy walce o pas mistrzowski w kategorii lekkiej. Mowa o rewanżowym pojedynku Islama Makhacheva z Charlesem Oliveirą – do walki dojdzie dwudziestego pierwszego października.

Gamrot

”Gamer” nie tak dawno ponownie pojawił się w Kanale Sportowym, gdzie zgłosił gotowość do bycia zawodnikiem rezerwowym.

Przeszło mi przez myśl, rozważę tę decyzję czy nie polecieć tam i nie zobaczyć tej walki z bliska. Jestem coraz bliżej topu, więc muszę się zacząć kręcić między tymi zawodnikami, także rozważam to. A jak zawołają to przeskoczę siatkę octagonu i jestem! Rośnie zainteresowanie mediów, ludzie pytają, rozmawiają. Dlatego dobrze być blisko, warto się pokazać, a jak nadarzy się okazja kogoś zastąpić to też jestem

Gamrot zawodnikiem rezerwowym!

Ostatnie wpisy Mateusza Gamrota (23-2) nie były przypadkowe! Polak jedzie do Abu Dhabi nie tylko, aby zobaczyć walkę wieczoru z bliska…. ”Gamer” jest zawodnikiem rezerwowym w przypadku wypadnięcia, któregoś z zawodników w starciu mistrzowskim.

Jeżeli z powodu kontuzji, lub problemów z wagą wypadnie Makhachev to wtedy Polak zawalczy z Brazylijczykiem o tymczasowy pas. Jeżeli wypadnie Charles to były podwójny mistrz KSW zawalczy o tytuł z Dagestańczykiem.

Jeżeli Polak nie wejdzie na zastępstwo to za gotowość do walki otrzyma ustalone z matchmakerem wynagrodzenie. Rewelacyjne informacje jako pierwszy przekazał portal lowking.pl (Bartłomiej Stachura).

Reprezentant Czerwonego Smoka i American Top Team skrzyżował rękawice z mocnym Rafaelem Fizievem (12-3). Polak tym zwycięstwem awansował o jedno oczko w oficjalnym rankingu wagi lekkiej. ”Gamer” znajduje się aktualnie na szóstej pozycji.Polak już w pierwszej odsłonie postawił twarde warunki. Niewykluczone, że już przy obaleniu i mocnym niskim kopnięciu Fiziev doznał kontuzji bądź się ona pogłębiła. W drugiej rundzie Mateusz zaczął się rozkręcać i było wiadomo, że możemy spodziewać się dużych emocji. Fiziev doznał poważnej kontuzji i nie był w stanie kontynuować walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis