MMA PLArchiwumGamrotMateusz Gamrot zabiera głos po walce: Życzę Rafaelowi szybkiego powrotu do zdrowia!

Mateusz Gamrot zabiera głos po walce: Życzę Rafaelowi szybkiego powrotu do zdrowia!

Mateusz Gamrot (23-2) ma za sobą niewątpliwie najważniejsze zwycięstwo w dotychczasowej karierze. ”Gamer” w mediach społecznościowych zabrał głos po kolejnym sukcesie w Las Vegas. 32-latek coraz bardziej przybliża się do mistrzowskiego pasa w kategorii lekkiej.

Gamrot

Kto będzie najbliższym przeciwnikiem ”Gamera”? Niewykluczone, że Mateusz zmierzy się z przegranym w walce Islam Makhachev vs Charles Oliveira. Takiej opcji nie można wykluczyć. Polak tuż po walce zdradził, że bardzo chciałby skrzyżować rękawice z wspomnianym Brazylijczykiem.

Moim wymarzonym starciem jest oczywiście mistrz dywizji Islam Makhachev, ale to nie teraz. Teraz chciałbym rzucić wyzwanie najniebezpieczniejszemu zawodnikowi w parterze – Charlesowi Oliveirze. Chciałbym zmierzyć się z tym właśnie gościem!

Do wspomnianej walki Makhachev-Oliveira II dojdzie w main evencie UFC 294. Do ich pierwszej walki doszło w październiku poprzedniego roku właśnie w Abu Dhabi. Islam bez większych problemów w drugiej odsłonie poddał oponenta i tym samym został nowym mistrzem.

Gamrot zabiera głos!

Mateusz Gamrot (23-2) zabrał głos po kolejnym zwycięstwie w Las Vegas.

Nie takiego końca się spodziewano, ale czułem się dobrze i chciałem przyśpieszyć z każdą minutą. Życzę Rafaelowi szybkiego powrotu do zdrowia. To świetny gość. Wygrana jest wygraną i nie mogę się doczekać następnych wyzwań. Dzięki Wam wszystkim za wsparcie.

Nie tak to miało się skończyć, ale czułem się dobrze i chciałem przyspieszać z każdą minutą. zycze szybkiego powrotu do…

Posted by Mateusz Gamrot on Saturday, September 23, 2023

”Gamer” ponownie wystąpił w main evencie największej organizacji na świecie. Polak już w pierwszej odsłonie postawił twarde warunki. W drugiej Polak zaczął się rozkręcać i było wiadomo, że możemy spodziewać się dużych emocji. Fiziev doznał poważnej kontuzji i nie był w stanie kontynuować walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis