MMA PLNajnowszeMateusz GamrotMateusz Gamrot wyzywa byłego mistrza do walki: Chodź, zróbmy tę walkę w 2022 roku!

Mateusz Gamrot wyzywa byłego mistrza do walki: Chodź, zróbmy tę walkę w 2022 roku!

Mateusz Gamrot jest świeżo po kolejnej – trzeciej już w tym roku – wygranej w UFC. Polak, który szturmem zdobywa uznanie w największej organizacji MMA na świecie po ostatniej wiktorii wyzwał do walki… byłego mistrza!

Mateusz Gamrot

“Gamer” na minionej gali UFC w Las Vegas pokonał przed czasem Brazylijczyka, Diego Ferreirę. Zwycięstwo to na pewno zapewni Polakowi wejście do czołówki dywizji lekkiej na świecie.

Dywizji, która jest kategorią najmocniej obstawioną w UFC.

Mateusz Gamrot wyzywa byłego mistrza do walki: Chodź, zróbmy tę walkę w 2022 roku!

Po wygranej nad Ferreirą, Gamrot rzucił wyzwanie byłemu mistrzowi organizacji Bellator, który miał plan zwojowania UFC – Michaelowi Chandlerowi.

W rozmowie z Michaelem Bispingiem po walce, Polak nie gryzł się w język:

“Michaelu Chandlerze, mówisz, że chcesz walczyć z Conorem, a twój rekord w oktagonie UFC to 1-2. Hej! Wyjdź do mnie! Jesteś zapaśnikiem? Chodź! Wyjdź do mnie! Życzę ci szybkiego powrotu do zdrowia i walcz ze mną w 2022 roku. Zróbmy tę walkę! Jazda!”

Zobacz także:

UFC on ESPN+ 57 – wyniki

W walce wieczoru ostatniej gali UFC w tym roku wystąpią Derrick Lewis i Chris Daukaus. O wejście do TOP 15 wagi lekkiej zawalczy też Mateusz Gamrot.

Daniel Rutkowski wygrywa w boksie ze zdecydowanym faworytem!

Daniel Rutkowski (2-3) podczas wczorajszej gali Babilon Boxing Show sprawił dość dużą niespodziankę. Radomianin większościową decyzją sędziów pokonał dużo bardziej doświadczonego rywala. ”Rutek” w tym starciu nie był faworytem.

Unified MMA 42: Mariusz Książkiewicz udanie wraca! Polak potrzebował niecałych dwóch minut! [WIDEO]

Mariusz Książkiewicz (9-1) wraca na odpowiednie tory po nieudanej próbie dołączenia do największej organizacji na świecie. Polak zdobył pas organizacji Unified MMA. Do walki doszło na 42 edycji w prowincji Alberta.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis