MMA PLNajnowszeKSWMateusz Borek o walce Pudzian vs Mamed na XTB KSW 77: W tym świecie trochę porąbanym można zrobić coś dużego…

Mateusz Borek o walce Pudzian vs Mamed na XTB KSW 77: W tym świecie trochę porąbanym można zrobić coś dużego…

Dziennikarz sportowy i może kiedyś (?) zawodnik freak fightowy Mateusz Borek w krótkim shorcie opublikowanym przez kanał Klatka po klatce scharakteryzował walkę wieczoru nadchodzącej gali XTB KSW 77, którą będzie walka Mariusz Pudzian Pudzianowski vs Mamed Khalidov.

Mateusz Borek o walce Pudzian vs Mamed

Przypominamy, że gala XTB KSW 77 odbędzie się już 17 grudnia w Arenie Gliwice. Bilety na to wydarzenie są już wyprzedane, a transmisja dostępna będzie na rosnącej w siłę przekazu i mającej coraz mniej problemów z zacinaniem się transmisji platformie Viaplay.

Mateusz Borek o walce Pudzian vs Mamed na XTB KSW 77

Borek walkę Pudzian vs Mamed odniósł do dzisiejszego świata sportów walki, który przesiąknięty jest wzajemną nienawiścią, szokowaniem i budowaniem atmosfery na długo przed klatkowymi bojami zawodników.

Zdaniem dziennikarza, walka Pudzianowski vs Khalidov broni się nie tylko marketingowo:

“Myślę, że dzisiaj w tym świecie trochę porąbanym – świecie klików, odsłon, obrażania się wzajemnego, okazuje się, że można zrobić coś dużego medialnie, wydaje mi się całkiem solidnego sportowo, a jednocześnie może się to odbyć w sympatycznej, miłej atmosferze – z przymrużeniem oka, z lekką ironią, z fajną puentą, z lekkimi wstrzykami, lekkimi wycieczkami jednego i drugiego, ale to wszystko jest w dobrym guście, w dobrym klimacie. A jednak ta walka wzbudzi wielkie zainteresowanie wielu kibiców. Takich niecodziennych jeśli chodzi o MMA.”

Zobacz także:

Murański ma problem przed meczem? Najman: Komu on ma kibicować? Serce rozdarte!

Marcin Najman twierdzi, że Jacek Murański ma duży problem przed niedzielnym meczem reprezentacji Polski, która na boisku zmierzy się z Francją. ”El Testosteron” zapewnia, że ”Muran” ma rozdarte serce, bowiem nie wie komu kibicować w takim spotkaniu.

Oktagon 37: Trzy zwycięstwa Polaków w Czechach! Pałasz i Bryczek nokautują rywali! [WIDEO] Widzieliście?

Mamy świetne wiadomości z Ostrawy, gdzie odbyła się dziś gala Oktagon 37. W karcie walk pojawiło się trzech Polaków. Każdy wraca z tarczą! 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis