MMA PLNajnowszeKSWMartin Lewandowski zapewnia: KSW jest popularniejsze niż UFC w Polsce!

Martin Lewandowski zapewnia: KSW jest popularniejsze niż UFC w Polsce!

Martin Lewandowski pojawił się w programie The MMA Hour. Jeden z właścicieli zapewnił, że organizacja KSW jest popularniejsza niż UFC w Polsce.

Lewandowski

Lewandowski został zaproszony do programu po kolejnym wielkim sukcesie największej organizacji w naszym kraju. Mówimy tutaj oczywiście o zorganizowaniu drugiego wydarzenia na PGE Narodowym. Mocno sportowa karta walk przyciągnęła mnóstwo kibiców.

W main evencie doszło do trylogii pomiędzy Mamedem Khalidovem, a Scottem Askhamem. Równie wysoko w karcie Artur Szpilka przed czasem odprawił Mariusza Pudzianowskiego. Był również debiut w wielkim stylu w wykonaniu Krzysztofa Głowackiego.

Martin Lewandowski zabiera głos!

Martin Lewandowski w programie The MMA Hour wypowiedział się o popularności KSW w naszym kraju. 

To prawda. Ludzie chcą trenować KSW tutaj w Polsce. To samo słyszałem w USA, niektórzy chcą trenować UFC. “Idę na trening UFC”. Tak dzieje się również tutaj po 19 latach obecności na rynku. Myślę, że to jest wartość bycia liderem na rynku i pionierem, ponieważ zaczęliśmy MMA w Polsce przed KSW, to było prawdziwe podziemie. Myślę więc, że to czyni nas bardzo wyjątkowymi i myślę, że Polska jest bardzo wyjątkowa na rynku światowym, szczerze mówiąc.

Było też pytanie o potencjalną galę w Stanach Zjednoczonych.

Tak, ze względu na Mameda Khalidova, Mariusza Pudzianowskiego, tych dwóch chłopaków, którzy są bardzo znani i popularni w Polonii, nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale w Kanadzie, gdziekolwiek Polacy mieszkają. Więc zdecydowanie to było w mojej głowie. Jedna z Chicago Sears Arena zwróciła się do mnie, a także Madison Square Garden, chcą gościć KSW, ale to miłe marzenie, musimy nad tym popracować.

Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Don Kasjo zawalczy z Binkowskim? Życiński komentuje! [WIDEO]

Na naszym kanale pojawiła się nowa rozmowa z Kasjuszem Życińskim. ”Don Kasjo” swój najbliższy pojedynek stoczy pierwszego lipca na gali PRIME SHOW MMA 5 we Wrocławiu. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” w main evencie w boksie w małych rękawicach zmierzy się z Dominikiem Zadorą.

Tak aktualnie wygląda Alistair Overeem! Kiedyś był wzorem muskulatury, dzisiaj… Co wy na to?

Mamy zdjęcie przedstawiające jak aktualnie wygląda Alistair Overeem! Były pretendent do tytułu wagi ciężkiej UFC kiedyś był wymieniany jako wzór muskulatury w królewskiej dywizji wagowej, a dzisiaj wygląda jak cień samego siebie!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis