MMA PLNajnowszeKSWMarta Linkiewicz zawalczy na gali XTB KSW Colosseum 2? Mateusz Borek komentuje!

Marta Linkiewicz zawalczy na gali XTB KSW Colosseum 2? Mateusz Borek komentuje!

Wczoraj największa organizacja w naszym kraju ogłosiła drugą galę na Stadionie Narodowym! Gala KSW Colosseum 2 odbędzie się trzeciego czerwca. Już niebawem poznamy bohaterów hitowego wydarzenia. Czy pojawią się freak fighterzy? Mateusz Borek na Kanale Sportowym zabrał głos.

Borek

Chociażby Arkadiusz Tańcula wielokrotnie wspominał, że jego marzeniem jest starcie w organizacji KSW.

Chciałbym chociaż na jedną walkę przejść do KSW, aby spełnić swoje marzenie z dzieciństwa. To byłoby postawienie takiej kropki nad i. Mogę tam iść nawet za darmo, aby spełnić się i pokazać Polsce, że nie mówiłem tego wszystkiego na darmo. Potem, nie wiem czy nie zakończyłbym już kariery w sportach walki.

Mateusz Borek komentuje!

Na Kanale Sportowym pojawił się program zapowiadający sobotnią galę KSW 79 w Libercu. Mateusz Borek uważa, że walka z udziałem gwiazdy freak fightowej jest bardzo możliwa.

To nie musi być starcie dwóch gwiazd tego formatu. Ciekawe może być starcie freaka ze sportowcem. Nawet mam jedną taką walkę na oku. Już od jakiegoś czasu mówiło się o starciu Marty Linkiewicz z Karoliną Owczarz. To byłaby dobra okazja na to starcie – mówił Mateusz Borek.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Partner Dody zawalczy w klatce? Stawia ważny warunek!

Dariusz Pachut ukochany popularnej ”Dody” czyli Doroty Rabczewskiej nie wyklucza starcia w klatce! 36-latek stawia jednak jeden bardzo ważny warunek.

Załęcki chce poprawić rekord? Tyburski: W każdej innej płaszczyźnie jego szansa spada!

18 marca odbędzie się gala High League 6. W jednej z walk Denis Załęcki zmierzy się z Pawłem Tyburskim. Starcie to zaplanowano w boksie w małych rękawicach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis