MMA PLNajnowszeFreak FightPartner Dody zawalczy w klatce? Stawia ważny warunek!

Partner Dody zawalczy w klatce? Stawia ważny warunek!

Dariusz Pachut ukochany popularnej ”Dody” czyli Doroty Rabczewskiej nie wyklucza starcia w klatce! 36-latek stawia jednak jeden bardzo ważny warunek.

Doda

Przypomnijmy, że Dariusz wraz z popularną piosenkarką pojawił się na ostatniej gali FAME MMA 17 w Krakowie. Oglądali oni z bliska freakowe wydarzenie.

Warto zaznaczyć, że Dariuszowi sporty walki nie są obce. Posiada on chociażby tytuł mistrza Polski w brazylijskim jiu-jitsu.

Dojdzie do debiutu?

Tego nie możemy wykluczyć. Dariusz Pachut ma jednak jeden bardzo ważny warunek. Jaki? Musi to być typowo sportowy pojedynek o czym powiedział w rozmowie z ”Dobrym Tygodnikiem Sądeckim”.

Byłbym w stanie podjąć takie wyzwanie. Mam tylko jeden warunek. Naprzeciwko mnie musiałby stanąć sportowiec. Nie żaden youtuber lub ktoś, kto nie miał wcześniej do czynienia z prawdziwym sportem. Gdybym miał wystąpić, to musiałaby to być walka czysto sportowa. Mogę wejść do klatki, bez względu na rodzaj federacji. Warunek jest jeden i konkretny – godny rywal, sportowiec.

Zobacz także:

Paweł Stępień stoczy dużą walkę w Anglii! Polak chwalony po sparingach w Manchesterze! Widzieliście?

Paweł Stępień (18-0-1, 12 KO) po kolejnych zwycięstwach doczeka się dużej walki! 32-latek walczący w kategorii półciężkiej już jedenastego marca wystąpi na gali w Liverpoolu. Stępień wysoko w karcie zmierzy się z doświadczonym zawodnikiem publiczności – Callumem Smithem (29-1, 21 KO).

Kamil Łaszczyk wzywa Ferrariego do wywiązania się z zakładu przed FAME 17: Miej tyle jaj i kasuj to! Co wy na to?

Zawodowy pięściarz Kamil Łaszczyk w najnowszym wywiadzie udzielonym Marcinowi Wrzoskowi dla kanału 6Pak wzywa Amadeusza “Ferrariego” Roślika do wywiązania się z zakładu, jaki zawodnicy ci zawarli przed galą FAME 17, na której się zmierzyli.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis