MMA PLNajnowszeHighleagueZałęcki chce poprawić rekord? Tyburski: W każdej innej płaszczyźnie jego szansa spada!

Załęcki chce poprawić rekord? Tyburski: W każdej innej płaszczyźnie jego szansa spada!

18 marca odbędzie się gala High League 6. W jednej z walk Denis Załęcki zmierzy się z Pawłem Tyburskim. Starcie to zaplanowano w boksie w małych rękawicach.

Tyburski

Denis Załęcki w organizacji High League stoczył trzy pojedynki. W debiucie ”Bad Boy” pewnie wypunktował Alana Kwiecińskiego. Jeśli chodzi o przegranej – miało to miejsce na High League 3 Extra, gdy musiał uznać wyższość “Don Diego”, a w drugiej na 4 edycji też przegrał tylko tym razem z Arturem Szpilką.

Paweł Tyburski we freakach stoczył 5 walk. Jego bilans to 4-1. Walczył tam dla takich organizacji jak Fame MMA, Prime Show MMA czy High League. Ostatnią walkę stoczył na 5 edycji High League pokonując “Alberto”.

Tyburski na temat formuły walki!

Ostatnio w wywiadzie dla portalu MMA-Bądź na bieżąco Paweł Tyburski postanowił wypowiedzieć się na temat formuły, w jakiej stoczy swoją najbliższą walkę. Dodał, że Denis nalegał na boks z powodu kontuzji, której nabawił się w walce z byłym pięściarzem – Arturem Szpilką oraz przyznał też, że prawdopodobną przyczyną może być chęć poprawy przez Załęckiego rekordu, który we freakach wynosi 1-2.

Oprócz tego “Tybori” został zapytany przez dziennikarza czy “Bad Boy” bardzo nalegał na boks żeby poprawić swój rekord.

Myślę, że tak. No bo w każdej innej płaszczyźnie jego szansa spada, w MMA to w ogóle. To są inne ruchy, inne ustawienie, tu będzie pewny tego, że mu nie zejdę pod nogi. Będzie machał rękoma, aż ustrzeli. W moim odczuciu to będzie walka uliczna, będzie szedł na wariata, żeby urwać mi głowę. Będzie robił wiatraki, także na trybunach może mocno wiać.

Zobacz także:

Polak zawalczy w prestiżowej organizacji w Abu Zabi! Widzieliście?

Daniel Kolasiński zawalczy na gali UAE Warriors 36. Jego rywalem będzie Francuz – Mikail Bayram. Walka ta odbędzie się 25 lutego na gali UAE Warriors w Abu Zabi.

Daro Lew nie boi się większych od siebie. Chce “wyjaśnić” Roberta Burneikę! Co wy na to?

Jeden z najsympatyczniejszych freak fighterów w kraju – Daro Lew nie boi się większych od siebie. Zawodnik FAME MMA czy High League wyzwał do walki… Hardkorowego Koksa, czyli Roberta Burneikę!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis