MMA PLNajnowszeMariusz PudzianowskiMariusz Pudzianowski zapowiada kolejną walkę w klatce: Trochę tęsknię za MMA!

Mariusz Pudzianowski zapowiada kolejną walkę w klatce: Trochę tęsknię za MMA!

Mariusz Pudzianowski (17-9) stęsknił się za mieszanymi sztukami walki! Weteran organizacji KSW w mediach społecznościowych zapowiedział swój kolejny pojedynek w klatce. Już niebawem zapewne poznamy szczegóły.

Pudzianowski

W ostatnim czasie pojawiła się informacja, że Pudzianowski w tym roku stoczy pierwszą walkę w freakowej organizacji. Jak donosi serwis ” FameMMANEWS” – Mariusz wystąpi na jubileuszowej gali FAME MMA 20. Ile w tym prawdy? Najbliższy czas pokaże!

Mariusz ostatni pojedynek odnotował na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2, gdzie skrzyżował rękawice z byłym pretendentem do mistrzostwa świata w boksie. Mowa oczywiście o Arturze Szpilce, dla którego była to trzecia zawodowa walka w MMA. Pudzianowski przeważał, ale w drugiej rundzie ”Szpila” wykorzystał okazję i zakończył pojedynek przed czasem.

Pudzianowski zapowiada!

Mariusz Pudzianowski w najbliższym pojedynku będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatnich przegranych z Mamedem Khalidovem oraz Arturem ”Szpilą” Szpilką.

Pudzianowski w mediach społecznościowych zapowiada kolejny pojedynek.

Trochę tęsknię za MMA, dlatego już w pocie czoła przygotowuję się do kolejnej walki i to na 120%, nie robię tego TYLKO dla siebie, ale również dla Was, abym mógł oddać WAM jeszcze wiele pozytywnych emocji.

Trochę tęsknię za MMA, dlatego już w pocie czoła przygotowuję się do kolejnej walki i to na 120%, nie robię tego TYLKO…

Posted by Mariusz Pudzianowski on Wednesday, January 3, 2024
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis