MMA PLAndrzej GrzebykMarius Zaromskis ostro o Grzebyku: Jest 1-1, a on ucieka? Kurczak!

Marius Zaromskis ostro o Grzebyku: Jest 1-1, a on ucieka? Kurczak!

To jest zaskakująca wypowiedź. Jak widać doświadczony Marius Zaromskis (23-10) domaga się trzeciego starcia z Andrzejem Grzebykiem (18-5). Litwin naszego reprezentanta określił kurczakiem.

Grzebyk

Do ich pierwszej walki doszło w listopadzie 2020 roku. Grzebyk po jednej z pierwszych akcji doznał jakże poważnej kontuzji nogi. Polak mimo, że był w strasznych opałach próbował jeszcze zaskoczyć w parterze. Litwin nie potrafił wykorzystać okazji. Walka miała zostać wznowiona w stójce. Sędzia widząc kontuzje Andrzeja od razu przerwał pojedynek.

Rewanżu doczekaliśmy się na KSW 62, gdzie już żadnych niespodzianek nie było. 31-latek po dwóch minutach i 21-sekundach znokautował weterana.

Sami zobaczcie jak to wyglądało:

Zaromskis mocno o Andrzeju Grzebyku!

Marius Zaromskis (23-10) postanowił mocno wypowiedzieć się o Andrzeju Grzebyku (18-5) w mediach społecznościowych. Weteran uważa, że nasz reprezentant unika trzeciej walki. Tak – Zaromskis ma nadzieje na trylogię z Grzebykiem.

1=1 a on ucieka, co to jest? Kurczak

1=1 and he running away what it is? Chicken

Posted by Marius Zaromskis on Friday, June 10, 2022

Grzebyk ostatni pojedynek odnotował na KSW 67, gdzie na początku drugiej odsłony musiał uznać wyższość Adriana Bartosińskiego.

Zobacz także:

Jest zapowiedź walki Szpilka-Radchenko: W ostatnim czasie miał mocno szklaną szczękę! Widzieliście?

Na kanale KSW pojawiła się zapowiedź walki Artura Szpilki z Sergey’em Radchenko. Do wyczekiwanego debiutu ”Szpili” w mieszanych sztukach walki dojdzie już osiemnastego czerwca w Toruniu. Podczas KSW 71 pięściarz pochodzący z Wieliczki stanie do rewanżu z reprezentantem Ukrainy.

Nitro zdradził zarobki w FAME MMA! Wiemy ile zarabia ”średni zawodnik”! Co wy na to?

Sergiusz Górski pojawił się w ”Hejt Parku” na Kanale Sportowym. Nie brakowało oczywiście rozmowy o FAME MMA. W pewnym momencie popularny ”Nitro” wypowiedział się o zarobkach w freakowej federacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis