MMA PLNajnowszeKSWNajman pojawił się na KSW i pokazał ile fanów podchodziło do niego, aby zrobić zdjęcie! [WIDEO]

Najman pojawił się na KSW i pokazał ile fanów podchodziło do niego, aby zrobić zdjęcie! [WIDEO]

Marcin Najman pojawił się na sobotniej gali XTB KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim. ”El Testosteron” postanowił w mediach społecznościowych opublikować nagranie, na którym widać ile fanów/kibiców podchodził zrobić sobie z nim zdjęcie.

Najman

Częstochowianin w ostatnim starciu udanie zadebiutował w kolejnej freakowej organizacji. Tym razem były pięściarz wystąpił w High League, z którą związał się na dłużej. Wstępnie 44-latek miał zmierzyć się z Jackiem ”Muranem” Murańskim – był również pomysł na walkę 2 vs 2. Ostatecznie wszystko zakończyło się fiaskiem i Najman dostał szansę na natychmiastowy rewanż.

”El Testosteron” podczas High League 6 w Katowicach po raz drugi zmierzył się z Pawłem Jóźwiakiem. Był to udany rewanż. Najman po trzech rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów z prezesem Fight Exclusive Night. Wielu widzów było zaskoczonych, że pojedynek potrwał aż tak długo.

Najman opublikował filmik!

Marcin Najman pojawił się na sobotniej gali XTB KSW 81. Teraz ”El Testosteron” opublikował nagranie, na którym pokazał ilu fanów/widzów podchodziło do niego, aby zrobić zdjęcie.

Wczoraj KSW

Wczoraj KSW

Posted by Marcin Najman on Saturday, April 22, 2023

Wczoraj organizacja High League poinformowała kto jest pierwszym uczestnikiem turnieju na najbliższej edycji. Jak się okazało ”El Testosteron” już siedemnastego czerwca stoczy swój drugi pojedynek w freakowej organizacji.

HIGH League Grand Prix: EL TESTOSTERON 🚨

Ojciec chrzestny polskich freak-fightów wraca do gry 😎 Marcin Najman pierwszym uczestnikiem HIGH League Grand Prix. Mistrz Europy WKU jest gotów na kolejne wyzwanie 🌪️

Kto będzie rywalem Marcina Najmana? Odpowiedź poznamy podczas losowania 😈

Pierwszy etap HIGH League Grand Prix już 17 czerwca w TAURON Arenie Kraków na HIGH League 7

Zobacz także:

Roman Szymański dostał ofertę z UFC! Zawodnik KSW wyjaśnia dlaczego postanowił odmówić! Widzieliście?

Roman Szymański (17-6) doszedł do porozumienia i podpisał nowy kontrakt z największą organizacją w naszym kraju. Jak się okazuje reprezentant Czerwonego Smoka dostał propozycję od UFC. Zawodnik KSW w rozmowie z WP SportoweFakty wyjaśnił, dlaczego postanowił odmówić.

”Gleba” podpisał kontrakt! Debiut na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2?

No to niespodzianka! Patryk Tołkaczewski podpisał kontrakt z największą organizacją w naszym kraju. ”Gleba” już niebawem zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Przypomnijmy, że Tołkaczewski o potencjalnym debiucie w MMA wspominał już parę razy. Niebawem poznamy przeciwnika i wszystkie szczegóły startu ”Gleby”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis