MMA PLNajnowszeUFCMarcin Tybura wystąpi na UFC 298! Bardzo mocny rywal!

Marcin Tybura wystąpi na UFC 298! Bardzo mocny rywal!

To już oficjalna wiadomość! Jak donosi na portalu X dziennikarz TVP Sport, Patryk Prokulski, Marcin Tybura w swojej następnej walce wystąpi na gali UFC 298! Polak poznał też nazwisko rywala i… jest to bardzo solidny przeciwnik!

Marcin Tybura wystąpi na UFC 298

Gala UFC 298 odbędzie się już 17 lutego w Anaheim. Walką wieczoru całego wydarzenia będzie pojedynek o mistrzowski pas wagi piórkowej między aktualnym czempionem Alexandrem Volkanovskim a Ilią Topurią.

Walka z udziałem Polaka występującego w wadze ciężkiej najprawdopodobniej będzie w karcie głównej wydarzenia.

Marcin Tybura wystąpi na UFC 298! Bardzo mocny rywal!

“Tybur” zmierzy się z Nowozelandczykiem – Taiem Tuivasą:

“Oficjalnie: Tybura vs Tuivasa na #UFC298

Kolejna medialna gala z udziałem polskiego zawodnika – to cieszy. “Bam Bam” co prawda po trzech przegranych, ale to wciąż fajne nazwisko, które przyciąga uwagę. Pokonując Nowozelandczyka, Marcin może sporo zyskać”

Marcin Tybura wróci do klatki po porażce z aktualnym tymczasowym mistrzem wagi ciężkiej UFC Tomem Aspinallem. Polak przegrał z Brytyjczykiem przez TKO w pierwszej rundzie. Wcześniej wygrał dwie walki pokonując Alexandra Romanova i Blagoya Ivanova.

Tai Tuivasa natomiast znajduje się w serii trzech porażek z rzędu, ale porażki te ponosił nie z byle kim. Nowozelandczyk przegrywał bowiem z Alexandrem Volkovem, Sergieiem Pavlovichem i Cirylem Gane. Teraz będzie próbował wrócić na zwycięską ścieżkę. Czy mu się to uda?

Jak myślicie, czy Polak będzie w stanie pokonać Tuivasę w oktagonie na gali UFC 296 w Anaheim?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis