MMA PLNajnowszeMarcin TyburaMarcin Tybura mierzy najwyżej jak można! Jest gotowy zastąpić Jona Jonesa lub Ciryla Gane na UFC 285!

Marcin Tybura mierzy najwyżej jak można! Jest gotowy zastąpić Jona Jonesa lub Ciryla Gane na UFC 285!

Marcin Tybura po swojej kolejnej wiktorii w oktagonie mierzy najwyżej jak tylko można! Polak walczący w wadze ciężkiej UFC w miniony weekend pewnie wypunktował Blagoya Ivanova i zadeklarował chęć wejścia do walki wieczoru gali UFC 285!

Marcin Tybura

Oczywiście pod warunkiem, że UFC poszukiwałoby na szybko zastępcy dla któregokolwiek zawodnika z walki Jon Jones vs Ciryl Gane. Obaj panowie zmierzą się ze sobą na marcowej gali UFC 285 w Las Vegas. Stawką starcia będzie pas mistrzowski wagi ciężkiej.

Marcin Tybura gotowy zastąpić Jona Jonesa lub Ciryla Gane na UFC 285

“Tybur” wygrał siedem z ostatnich walk. Jedynym jego pogromcą w ostatnim czasie był Alexander Volkov, ale w tym momencie Polak ma stabilną pozycję w czołówce wagi ciężkiej UFC.

Nie dziwi więc to, że na konferencji prasowej po sobotniej gali w Las Vegas zapewniał, że byłby gotowy do wejścia na zastępstwo któregokolwiek zawodnika z walki Jones vs Gane:

“Jeśli którykolwiek z nich wycofa się z main eventu w ciągu miesiąca, to ja mogę w to wejść.”

Jednocześnie Tybura zachwalał Jona Jonesa, który powróci do startów w oktagonie po ponad trzyletniej przerwie i wytypował walkę wieczoru UFC 285:

“Nie wiem jak Jon Jones będzie wyglądał po ponad trzech latach przerwy i zmianie kategorii wagowej, ale ciągle widzę go jako GOAT-a, więc myślę, że wróci w swoim prime i wygra tę walkę.”

Zobacz także:

Czy Paweł Jóźwiak chciał walczyć dalej? Jest nagranie przed trzecią rundą starcia z Boxdelem!

Czy Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak chciał walczyć dalej z Boxdelem na minionej gali FAME 17, która w piątek odbyła się w krakowskiej Tauron Arenie? W sieci jest nagranie pokazujące rozmowę sędziego Piotra Jarosza z Pawłem Jóźwiakiem tuż przed rozpoczęciem trzeciej rundy.

Rafał Jackiewicz mocno komentuje tłumaczenia Ferrariego: Seria wymówek garbusa! Widzieliście?

Rafał Jackiewicz zabrał głos w mediach społecznościowych po piątkowym main evencie FAME MMA 17, która odbyła się w Krakowie. Amadeusz Roślik w formule MMA skrzyżował rękawice z Kamilem Łaszczykiem. Doświadczony pięściarz postanowił mocno skomentować tłumaczenia ”Ferrariego”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis