MMA PLGenesisMarcin Różalski spotkał się z Joshem Barnettem po walce! O czym rozmawiali?

Marcin Różalski spotkał się z Joshem Barnettem po walce! O czym rozmawiali?

Już powoli opada kurz po pierwszej edycji Genesis, która cieszyła się sporym zainteresowaniem. Trzeba przyznać, że było to świetne widowisko. W walce wieczoru do klatki wrócił Marcin Różalski, który zmierzył się z uznanym Joshem Barnettem.

Dla Marcina była to pierwsza walka na gołe pięści i pierwsza po ponad 2-letniej przerwie. Amerykanin od pierwszy sekund postawił twarde warunki. Jego uderzenia oraz brudny boks przyniosły efekt. Różalski dwukrotnie leżał na deskach, ale wstawał i próbował cały czas pozostać w pojedynku. Marcin nie wyszedł do trzeciej rundy z powodu zamkniętego oka!

Marcin Różalski spotkał się z Joshem Barnettem po walce!

Marcin Różalski polubił się z Joshem Barnettem. Pomiędzy nimi od początku do końca jest duży szacunek. ”Płocki Barbarzyńca” po walce spotkał się z Amerykaninem. Były mistrz KSW przekonuje, że dużo ich łączy.

Dużo Nas łączy.Twarde głowy napewno,wjeb…i spusczone prze Josha,szacunek do Przeciwnika,Bogowie…

Posted by Marcin Różal Różalski on Saturday, October 24, 2020

Dużo Nas łączy.Twarde głowy na pewno,wjeb…i spuszczone przez Josha,szacunek do Przeciwnika,Bogowie Pogańscy,Nordyccy,zamiłowanie do muzyki i broni palnej,jak i białek.Obydwaj lubujemy się w nożach firmy Cold Steel.Kolejny przykład,że ring łączy,nie dzieli.

Dzień dobry Szanowni Państwo.Na początku baaardzoo chciałbym podziękować Wszystkim za wszystkie smsy,wiadomości na…

Posted by Marcin Różal Różalski on Saturday, October 24, 2020

Dzień dobry Szanowni Państwo. Na początku baaardzoo chciałbym podziękować Wszystkim za wszystkie smsy,wiadomości na srejsie i insta,za telefony.Przeprasza,że nie odpisuje,nie odbieram,ale przed walką raczej skupiałem się na bitwie,a teraz nie dam rady bo jest mnóstwo życzeń,gratulacji i ciepłych słów.Bardzo za nie dziękuję.Mi nic nie jest,oprócz bycia przez dłuższą chwilę jednookim Różalem i teraz gdy schodzi adrenalina zaczynam odczuwać ból.Nie wstydzę się porażek,nie boję się ich,wiem,że są wliczone w Naszą pracę i akceptuję to.Nie da rady,żeby Obaj Zawodnicy wygrywali.Przykro jest zawsze i każdemu w każdej dziedzinie jak nie idzie po Naszej myśli,ale ja mówi przysłowie raz na wozie,raz pod wozem.Ja stoczyłem 1 walkę,nie.całą bo 2 rundy po 3 minuty.Obity jestem,ból dokucza i grosik zarobiłem.Niskie ukłony,mega szacunek i wielkie uznanie dla Wojowników,którzy walczyli w niedawnych turniejach walk z gołymi pięściami i jeszczes zdarzało się,że za Swoje bitwy nie otrzymali wynagrodzeń,lub bardzo niskie.Podziwiam Was za charakter,ducha walki,determinację.Ciężki kawałek chleba.Mam nadzieję,że.Promotorzy i Organizatorzy docenią Wasze wielkie serca i pewne rzeczy się zmienią na korzyść Wojowników bo nie wyobrażam sobie po wczorajszym debiucie,żeby zostało tak jak było do tej pory.Wielkie ukłony dla Josha za mega walkę i bardzo miłe słowa pod moim adresem.Takie słowa z ust Mistrza to wielka nagroda.Jego wieczór,Jego walka,wspaniale widział i Swoimi patentami zdominował moje.Wydaje mi się,że dobra bitka była i można było ka obejrzeć i nie zwymiotować z nudów.Mam nadzieję,że wszyscy są usatysfakcjonowani.Moi Kibice dobrą walką,choć wynik nie po Naszej myśli i mam nadzieję,że nie zostaliście oszukani i okradzeni płacąc ppv i ogladając z mojej strony flaki z olejem.Ci co życzyli porażki też są zadowoleni bo dostali to co chcieli,więc na zdrówko.Dziękuję Kumplom z BAD COMPANY MC POLSKA za wsparcie,mega wprowadzenie do klatki,za wszystko,za to,że jesteście.Michałowi Materli,Arturowi Szpilce,Łukaszowi Jaroszowi,Tomkowi Sararze,Mariuszowi Cieślińskiemu i Wszystkim Wielkim Wojownikom,którzy mi wiwatowali,kibicowali.

Dziękuję Wszystkim Wojownikom,którzy ze mną walczyli na arenie gali GENESIS i gratuluję Im wspaniałych bitew.Dziękuję…

Posted by Marcin Różal Różalski on Saturday, October 24, 2020

Dziękuję Wszystkim Wojownikom,którzy ze mną walczyli na arenie gali GENESIS i gratuluję Im wspaniałych bitew.Dziękuję Mojej całej Ekipie,Drużynie,Przyjaciołom,którzy pomagali mi w przygotowaniach.Sponsorom,bez których nie byłoby tak miło i lekko się przygotować.Opiekunom Medycznym dbającym o to,aby 42 dziodek był gotowy.Menadżerowi bo to On wszystkiego pilnuję id strony biznesowej.Maćkowi Kawulskiemu i Krzyśkowi za zaufanie,za danie możliwości i radości wzięcia udziału w tym.projekcie.Mojej Marcie,Kubie i całej rodzinie za wsparcie i wytrzymywanie.Nie wrócę silniejszy bo nadal jestem silny.Dziękuję Wszystkim za wszystko.

Zobacz także:

Khabib ma swoje ostatnie marzenie! Zostanie spełnione?

Khabib Nurmagomedov to bezdyskusyjny mistrz i legenda. Dagestańczyk ma ostatnie marzenie. Zobaczcie jakie

Błachowicz komentuje ostatnią walkę Khabiba! Zaskoczeni decyzją?

Khabib Nurmagomedov zrobił to znowu, ale w jakim stylu! Dagestańczyk po następnej obronie pasa postanowił ogłosić zakończenie kariery. Jego zwycięstwo w mediach społecznościowych skomentował nasz mistrz Jan Błachowicz