MMA PLMarcin PrachnioMarcin Prachnio ma kolejną walkę w UFC! Rywalem niepokonany Rosjanin!

Marcin Prachnio ma kolejną walkę w UFC! Rywalem niepokonany Rosjanin!

Walczący w UFC zawodnik wagi półciężkiej Marcin Prachnio ma zakontraktowaną kolejną walkę! Polak wystąpi na gali w listopadzie!

Prachnio czeka poważne wyzwanie – jego rywalem będzie bowiem niepokonany w zawodowych startach Rosjanin.

Marcin Prachnio ma kolejną walkę w UFC! Rywalem niepokonany Rosjanin!

Rywalem Marcina Prachnio będzie Azamat Murzakanov. Panowie zmierzą się ze sobą już 20 listopada na gali w Las Vegas.

Marcin Prachnio w UFC stoczył już 5 walk. Pierwsze trzy nie poszły po jego myśli i za każdym razem przegrywał. Polak przełamał się w tym roku. W styczniu pokonał Khalila Rountree decyzją sędziów. W kolejnej walce znokautował w drugiej rundzie Ike Villanuevę.

Azamat Murzakanov będzie debiutował w organizacji UFC. Kontrakt z największą organizacją MMA na świecie Rosjanin z rekordem 10-0 zdobył wygrywając swoją walkę w show Contender Series. Marzukanov wcześniej walczył m.in. w BRAVE CF i Fight Nights Global.

Zobacz także:

EFM SHOW 2: Załęcki z nowym rywalem! “Bez różnicy, bo i tak będzie KO w 1. rundzie!”

Już 11 września na gali EFM SHOW 2 w Bułgarii w formule CAGE BOX wystąpi Denis „BAD BOY” Załęcki.
Rywalem zawodnika z Torunia w najmniejszym ringu świata będzie Jussi Halonen a nie jak początkowo zakładano Krystaps Zile

Mariusz Pudzianowski zmierzy się z ”Górą” w KSW? Trwają rozmowy!

To byłby dopiero zwrot akcji. Martin Lewandowski po gali KSW 63 w rozmowie z Polsatem Sport zdradził, że trwają negocjacje z Hafþórem Júlíusem Björnssonem. Byłoby to oczywiście hitowe starcie z Mariuszem Pudzianowskim (15-7).

Pierwszy mistrz UFC na torze Ninja Warrior! Zobaczcie jak Błachowicz poradził sobie z przeszkodami!

W drugim odcinku nowego sezonu ”Ninja Warrior Polska” pojawił się specjalny gość – Jan Błachowicz (28-8). Jan podjął wyzwanie i spróbował swoich sił na torze. Warto zaznaczyć, że jeszcze w żadnej zagranicznej edycji programu ”Ninja Warrior” nie pojawił się mistrz UFC.