MMA PLNajnowszeMarcin NajmanMarcin Najman zapowiada książkę i zdradza tytuł! ”Ojciec chrzestny polskich freak fightów”

Marcin Najman zapowiada książkę i zdradza tytuł! ”Ojciec chrzestny polskich freak fightów”

Marcin Najman już w przeszłości zapowiadał wydanie biografii. Jak widać dotrzyma słowa, bowiem znamy już nawet tytuł – ”Ojciec chrzestny polskich freak fightów”. Ponadto ”El Testosteron” zdradził jakie zostaną poruszone tematy.

Najman

Częstochowianin najbliższy pojedynek stoczy osiemnastego marca. Będzie to wyczekiwane starcie z Jackiem Murańskim. O tym pojedynku mówi się już od dłuższego czasu. W końcu fani freak fightów doczekają się i zobaczą wspomniane starcie podczas High League 6 w Katowicach.

Najman w tym starciu będzie chciał wrócić po ostatniej bolesnej przegranej. ”El Testosteron” został błyskawicznie znokautowany w starciu z debiutującym prezesem Fight Exclusive Night – Pawłem Jóźwiakiem.

Marcin Najman zapowiada!

Częstochowianin zabrał głos w sprawie biografii.

Dzisiaj chciałby pierwszy raz zapowiedzieć, że wydam biografię, którą zapowiadałem od ponad roku, to tę publikację poprzedzę inną książką, którą właśnie zacząłem pisać. Będzie miała tytuł ”Ojciec chrzestny polskich freak fightów”. Myślę, że nikt nie będzie dyskutował nad tytułem, że to właśnie ja postanowiłem w kontekście swojej osoby zaczerpnąć (…)  Będą opisane kulisy powstawania freak fightów, organizacji freak fightowych. Wiele smaczków takich, o których zapewne nie wiecie. Początek to był 2009 rok, moja walka z Mariuszem Pudzianowskim, całe przygotowania. To też nie było takie proste.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Sebastian Fabijański poznał rywala na FAME 17! Zmierzy się ze znanym raperem! Widzieliście?

Popularny aktor i raper Sebastian Fabijański poznał rywala na galę FAME 17, która już 3 lutego odbędzie się w Tauron Arenie w Krakowie. Fabijański zmierzy się ze znanym raperem.

Kanał Szalony Tańcula na YouTube zawieszony: “Było wiele błędów”! Co wy na to?

Rok 2023 zaczyna się bardzo ciekawie. Przynajmniej w świecie freaków. Kanał Szalony Tańcula na YouTube został bowiem zawieszony. O wyciszeniu tego projektu poinformowali sami twórcy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis