MMA PLMarcin Najman”El Testosteron” prezentuje szybkość! Najman: Nie czas odchodzić!

”El Testosteron” prezentuje szybkość! Najman: Nie czas odchodzić!

Już za niespełna miesiąc odbędzie się gala MMA VIP 3, a to oznacza powrót do klatki Marcina Najmana.

Jak przed każdym pojedynkiem, pięściarz i tym razem wraca na salę treningową. Po obozie w Zakopanem, podczas którego miał przygotować się kondycyjnie, Najman pojawił się w klubie Scout w rodzimej Częstochowie, o czym poinformował poprzez swoje media społecznościowe.

Na nagraniu widać fragment treningu koordynacyjnego, który ma na celu poprawę refleksu i precyzji ciosu. Na załączonym filmie, w piłkę udało się trafić za każdym razem, co może być zwiastunem bardzo dobrej dyspozycji Marcina Najmana w nadchodzącym starciu.

Nie czas odchodzić😎 Jestem Najman. Marcin Najman👊

Posted by Marcin Najman on Wednesday, October 6, 2021

Najman Szczena

Pojedynek ten będzie walką wieczoru nadchodzącej edycji MMA VIP. Powrót Marcina Najmana nie zaskakuje już chyba nikogo, jednak wybór przeciwnika jest bardzo niespodziewany. Ryszard Dąbrowski ma bowiem na koncie zaledwie jeden pojedynek w formule wszechstylowej walki wręcz, który jednak bardzo szybko wygrał. Sprawą otwartą pozostaje także lewa ręka “El Testosterona”, której nie używa na nagraniu.

O tym co okaże się groźniejsze w klatce, czy doświadczenie, czy świeżość, dowiemy się już 29 października.

Pozostałe walki

W pozostałych starciach zobaczymy między innymi aktora Marka Molaka, który skrzyżuje rękawice z bojowo nastawionym Dariuszem “Lwem” Kazimierczukiem czy pojedynek “Polskiego Kena” z Wiktorią Domżalską. Wisienką na torcie całego wydarzenia będzie bez wątpienia walka czołowego polskiego półciężkiego – Michała Pasternaka.

Zobacz także:

Daro Lew reaguje na przegraną Filipka: Zaraz po antylopie będziesz następną przystawką! Co wy na to?

Mamy pierwszą reakcję Dariusza Kaźmierczuka na sobotnią przegraną Filipa Marcinka. ”Filipek” na FAME MMA 11 w Gliwicach zmierzył się z ”Ferrarim”. Daro Lew proponuje teraz Marcinkowi walkę w organizacji MMA VIP.

Ujawniono sprzedaż PPV na galę FAME MMA 11: Jest to trzeci najlepszy wynik w historii! Zaskoczeni?

Ujawniono sprzedaż PPV na galę FAME MMA 11! Okazuje się, że nie trzeba mieć w rozpisce największych freakowych gwiazd, by wykręcić bardzo dobre wyniki sprzedażowe!