MMA PLFAME MMANajman wyśmiewa Don Kasjo! Śmieje się z tego, że dziennikarze się nim interesują!

Najman wyśmiewa Don Kasjo! Śmieje się z tego, że dziennikarze się nim interesują!

Marcin Najman znowu wyśmiewa Don Kasjo! Tym razem poszło o zainteresowanie mediów Kasjuszem Życińskim, a konkretnie kolejnym już wywiadem z Don Kasjo przeprowadzonym przez legendę dziennikarstwa w sportach walki – Andrzeja Kostyrę.

Przypominamy, że Marcin Najman i Don Kasjo są w konflikcie, którego rozwiązanie mieliśmy oglądać na gali FAME MMA 8. Ale wówczas w ich walce zakontraktowanej w formule bokserskiej, “El Testosteron” uciekł do obaleń i kopnięć, za co został zdyskwalifikowany i uznany za przegranego w tej konfrontacji.

Najman wyśmiewa Don Kasjo! Śmieje się z tego, że dziennikarze się nim interesują!

Od tamtej pory Najman próbuje przyjąć narrację mówiącą, że Don Kasjo przestraszył się walki w formule MMA. Choć każdy rozsądny widz wie, że to próba manipulacji ze strony Najmana, to ten ciągle ma wielu zwolenników.

Teraz natomiast ponownie dał o sobie znać. Na Twitterze kolejny już raz wyśmiał swojego ostatniego rywala:

“Żyjemy w szalonych czasach,gdzie kompletny tchórz, który od początku nie chciał przyjąć walki formule mma, jest patologicznym menelem, zrobił sobie sam pas,nazwał się królem i stawia warunki dziennikarzom jak dzieciom, gości w ciągu kilkunastu dni trzeci raz na kanale A.Kostyry”

Z tymi warunkami dla mediów, Najmanowi chodzi o słowa Kasjusza Życińskiego, który w rozmowie z jednym z portali branżowych przyznał, że nie będzie dawał wywiadów redakcjom, które będą promowały Marcina Najmana.

W rzeczywistości nikt nie promuje Marcina Najmana. Ten człowiek promuje się sam, poprzez właśnie takie wpisy, jak zamieszczony wyżej.

Zobacz także:

Jan Błachowicz wśród nominowanych na Sportowca Roku Przeglądu Sportowego!

Zgodnie z oczekiwaniami Jan Błachowicz (27-8) znalazł się wśród nominowanych w 86. Plebiscycie Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca Polski.

COVID-19 u Krzysztofa Głowackiego. Promotor wskazuje kto zaraził Polaka tuż przed jego walką o pas!

COVID-19 u Krzysztofa Głowackiego to temat, który wczoraj obiegł internet! Polski pięściarz już 12 grudnia miał walczyć o pas mistrzowski WBO wagi junior ciężkiej. Jego przeciwnikiem miał być Lawrence Okolie.