MMA PLBoksCOVID-19 u Krzysztofa Głowackiego. Promotor wskazuje kto zaraził Polaka tuż przed jego walką o pas!

COVID-19 u Krzysztofa Głowackiego. Promotor wskazuje kto zaraził Polaka tuż przed jego walką o pas!

Foto: Facebook/ Krzysztof Głowacki

COVID-19 u Krzysztofa Głowackiego to temat, który wczoraj obiegł internet! Polski pięściarz już 12 grudnia miał walczyć o pas mistrzowski WBO wagi junior ciężkiej. Jego przeciwnikiem miał być Lawrence Okolie.

Niestety, ale pozytywny wynik na obecność koronawirusa wykluczyła “Główkę” z tej ważnej dla niego konfrontacji:

Niestety dopadło mnie i to w najgorszym momencie😔 Dzisiejszy test na COVID-19 wykluczył mnie z walki😫 Czekam na dalszy rozwój sytuacji, życzę Wam zdrowia, uważajcie na siebie💚 Blachy Pruszyński

Posted by Krzysztof Głowacki on Thursday, December 3, 2020

COVID-19 u Krzysztofa Głowackiego. Promotor wskazuje kto zaraził Polaka tuż przed jego walką o pas!

Kto zaraził Głowackiego koronawirusem? Promotor zawodnika, Andrzej Wasiliewski w rozmowie z portalem sportowefakty.wp.pl wskazał, gdzie Polak najprawdopodobniej zaraził się COVID-19:

“Oczywiście dowodów naukowych nie mamy. Ale zakładamy i jesteśmy przekonani, że zostało to, niestety, przyniesione przez sztab szkoleniowy z imprezy, która była u konkurencyjnej grupy.

Żyjemy jak najbardziej rozsądnie, po żadnych większych imprezach nie chodzimy. Cały sztab i część naszej grupy była zaproszona na imprezę w malowniczej scenerii. Zawodnicy odmówili. Prosiliśmy trenera, żeby też nie szedł. Niestety, trener nie posłuchał.”

Jednocześnie Wasiliewski przekonuje, ze uda mu się doprowadzić do walki Głowackiego o pas mistrzowski w przyszłości:

“Stanę na głowie, żeby Krzysiek dostał, może na wiosnę, szansę walki o mistrzostwo świata. Po prostu całą swoją karierą, charakterem wielkiego sportowca, na to zasługuje.”

Cała rozmowa do sprawdzenia -> TUTAJ.

Zobacz także:

Jan Błachowicz wśród nominowanych na Sportowca Roku Przeglądu Sportowego!

Zgodnie z oczekiwaniami Jan Błachowicz (27-8) znalazł się wśród nominowanych w 86. Plebiscycie Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca Polski.

Nick Diaz wraca do UFC? Menadżer zawodnika: Na 99,99 procent tak!

Nick Diaz wraca do UFC! Przynajmniej jest to prawie pewne według słów jego menadżera. Starszy ze słynnych braci w światowym MMA od kilku miesięcy jest w poważnym treningu i powrót do oktagonu jest bardzo realny.