MMA PLMarcin NajmanMarcin Najman uformował Cesarski Legion Gladiatorów!

Marcin Najman uformował Cesarski Legion Gladiatorów!

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać. Zawodnik z Częstochowy – ewentualnie cesarz – stworzył własny Legion Gladiatorów!

Najman utworzył Legion
Foto: CLOUT MMA

Czym jest Legion Gladiatorów?

Niczym innym, jak osobistym wojskiem 44-latka – no może trochę z tym przesadziłem. Najlepiej, żeby pomysłodawca tego przedsięwzięcia wyjaśnił wam, czym są Legiony Gladiatorów.

Dzisiejsza data przejdzie do historii, bo to właśnie dziś, uformował się pierwszy Cesarski Legion Gladiatorów. Gladiatorów, którzy już w niedalekiej przyszłości będą walczyć na galach freak-fightowych, a być może i sportowych. I będą tam reprezentować cesarskie oręże.

Powiało chłodem…

Ave, Caesar!

Po wyjaśnieniach, przyszedł czas na przedstawienie wojowników, którzy dumnie będą reprezentować Marcin Najmana na arenie międzynarodowej – znowu przesadziłem. Tak prezentuje się lista gladiatorów:

  • Krystian “Egzekutor” Rosa
  • Martinus Kostucha
  • Nikolas Silnoręki

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda FAME MMA Marta Linkiewicz o poruszającym dokumencie: Czy jestem godna naśladowania?

W przyszłości pretorianów ma być więcej, bowiem Marcin Najman chce totalnie zdominować świat freaków. Co prawda “El Testosteron” poniósł ostatnio porażkę w 16 sekund… ale to tylko mała skaza na dziedzictwie częstochowianina, którego zasługi są niezliczone.

Cesarz nie przejmuje się szybką przegraną z Andrzejem Fonfarą i dalej odgrywa swoją rolę. U jednych wywołuje to salwy śmiech, i innych żenady. Najmanowi trzeba oddać, że wie, jak przyciągnąć uwagę widzów. To pewnego rodzaju fenomen.

[artykuł czysto humorystyczny]

Dokładne przedstawienie bohaterów możecie zobaczyć poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis