MMA PLNajnowszeHighleagueMarcin Najman szuka Jacka Murańskiego w górach: Dostałem informacje, że uciekł do nory! [WIDEO]

Marcin Najman szuka Jacka Murańskiego w górach: Dostałem informacje, że uciekł do nory! [WIDEO]

Trzeba przyznać, że Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać jeśli chodzi o kolejne szalone pomysły promocji najbliższego pojedynku. Tym razem pojawiło się humorystyczne nagranie z gór, gdzie ”El Testosteron” przygotowuje się do ważnej walki. Właśnie w górach, a dokładnie w… norze były pięściarz szukał swojego rywala – Jacka Murańskiego.

Najman

Do wspomnianej walki dojdzie osiemnastego marca na gali High League 6 w Katowicach. Trzeba przyznać, że starcie Najman-Murański jest bardzo wyczekiwane przez fanów freak fightów. Częstochowianin ma świadomość, że jest to duża szansa, aby w jakimś stopniu zmazać złe wrażenie z ostatniego występu. Najman podczas WOTORE został szybko znokautowany z rąk debiutującego prezesa Fight Exclusive Night – Pawła Jóźwiaka.

Najman szuka Murańskiego!

Jest nowe nagranie! Tym razem Marcin Najman szuka w górach, a dokładnie w… norze swojego najbliższego przeciwnika.

Słuchajcie zapewne pamiętacie jak podczas naszego niedoszłego face to face Murański wyłapał fronta jednego-drugiego, a później nagle zniknął z przestrzeni publicznej. Zniknął, nie ma go! Dostałem pewne informacje, że spie***olił do jakiejś nory. Tak przypomniały mu się stare czasy jak się po dziuplach chował i tutaj na szlaku znaleźliśmy tą dziuplę, którą tubylcy wskazali, że go tutaj widzieli jak wychodził gdzieś o 5 rano po mleko i po bułki. To jest ta nora, w której teraz przebywa. Spróbujemy go wyciągnąć. Murański gadzie wyłaź stamtąd!

Całe nagranie poniżej:

Zobacz także:

Znów padł temat byłego mistrza świata! Ferrari: Mówię po zwycięstwie do Adamka… Widzieliście?

Wczoraj odbył się kolejny program przed ciekawie zapowiadającą się galą FAME MMA 17, która już trzeciego lutego odbędzie się w Krakowie. Doszło wtedy do konfrontacji słownej pomiędzy Maksymilianem ”Wiewiórem” Wiewiórką i Alanem Kwiecińskim czy chociażby Amadeuszem Roślikiem oraz Kamilem Łaszczykiem. Druga wspomniana walka będzie main eventem nadchodzącego wydarzenia. Podczas ich dyskusji nie zabrakło tematu… Tomasza Adamka.

Co teraz? Zawodnik KSW zawalczy o pas mistrzowski w organizacji Cage Warriors!

Mówiło się o walce w Ares FC, a teraz o starciu o mistrzowski pas w organizacji Cage Warriors! Co w tej sytuacji z KSW? Takie pytania mogą zadawać fani, którzy obserwują sytuację z Yannem Liasse (9-1), który ma już za sobą trzy zwycięstwa w największej polskiej organizacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis