MMA PLNajnowszeCiekawostkiMarcin Najman skomentował porażkę Polski z Mołdawią: Szantosz, jak nie wiesz, to zapytaj!

Marcin Najman skomentował porażkę Polski z Mołdawią: Szantosz, jak nie wiesz, to zapytaj!

Marcin Najman jako ekspert piłkarski jeszcze się nie pojawił. “Ojciec chrzestny freak fightów” postanowił jednak to zmienić. “El Testosteron” skomentował porażkę reprezentacji Polski w piłce nożnej z Mołdawią, która była sensacją wczorajszych meczów eliminacyjnych.

Marcin Najman skomentował porażkę Polski z Mołdawią

Polska grając w Kiszyniowie prowadziła do przerwy 2:0, by ostatecznie przegrać 2:3 po dramatycznej drugiej odsłonie meczu. Tym samym Polacy po trzech meczach eliminacyjnych do EURO 2024 mają zaledwie… 3 punkty na koncie i zajmują przed ostatnie miejsce w tabeli.

Marcin Najman skomentował porażkę Polski z Mołdawią: Szantosz, jak nie wiesz, to zapytaj!

Porażkę Polaków skomentował Marcin Najman, który wytknął selekcjonerowi reprezentacji Fernando Santosowi brak powołań dla Kamila Glika, Kamila Grosickiego i Dawida Kownackiego:

“Szantosz, Szantosz, obudź się człowieku, obudź się! Glik i Grosicki na wakacjach, Dawid Kownacki w Niemczech, a nas tam w Mołdawii napierdalają jak mokre żydy. Człowieku jak nie wiesz, to zapytaj, albo spójrz do mnie na twittera. Zobacz, gdzie są polscy zawodnicy, kto jak gra. Co ty mi na złość robisz? Że ja uwagę ci zwróciłem to ty ich specjalnie nie będziesz powoływał? Co ty sobie na złość mamie uszy odmrozisz? Człowieku, grajcie coś, ruszajcie się, tu trzeba coś podawać!”

Cała wypowiedź Najmana poniżej:

A Wy co uważacie – ma racje Marcin Najman w tej sprawie?

Zobacz także:

Rafael Fiziev odpowiada! Walka z Gamrotem przyklepana?

“Ataman” odpowiedział na wyzwanie Mateusza Gamrota, wyrażając gotowość na wrzesień! W rezultacie może czekać nas świetne starcie! Co prawda do finalizacji jeszcze długa droga. Ostatecznie należy uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać oficjalnego ogłoszenia. Wstępnie mówi się o wrześniu. Kto według was jest faworytem? Czekacie?

Don Kasjo zawalczy z Binkowskim? Życiński komentuje! [WIDEO]

Na naszym kanale pojawiła się nowa rozmowa z Kasjuszem Życińskim. ”Don Kasjo” swój najbliższy pojedynek stoczy pierwszego lipca na gali PRIME SHOW MMA 5 we Wrocławiu. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” w main evencie w boksie w małych rękawicach zmierzy się z Dominikiem Zadorą.

Trener Złotkowski o Pudzianie: Nie chciałbym, żeby kariera Mariusza rozmieniła się na drobne!

Trener Tym razem w sprawie Mariusza Pudzianowskiego wypowiedział się uznany trener Robert Złotkowski, który nie ukrywa i podkreśla, że ”lepiej skończyć dwie walki za wcześnie niż jedną za późno”. Złotkowski uważa, że trzecia przegrana z rzędu powinna spowodować ważną decyzję Pudzianowskiego. Mowa tutaj o przejściu na sportową emeryturę. Jak według was?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis