MMA PLNajnowszeMarcin NajmanMarcin Najman schudł 13 kilogramów! Pokazał się bez koszulki i zapewnia: Coraz częściej mylą mnie z Davidem Hasselhoffem

Marcin Najman schudł 13 kilogramów! Pokazał się bez koszulki i zapewnia: Coraz częściej mylą mnie z Davidem Hasselhoffem

Choć niektórzy do dzisiaj nazywają go “El Tostem”, to Marcin Najman schudł aż 13 kilogramów! Taką informację podał w swoich mediach społecznościowych, gdzie na dodatek zapewnia, że coraz częściej ludzie mylą go z gwiazdą popularnego serialu z lat 90 – Słonecznego Patrolu.

Marcin Najman schudł 13 kilogramów

Marcin Najman obecnie przebywa na urlopie, gdzie korzysta z uroków pięknej pogody. Na Instagramie udostępnił zdjęcie bez koszulki, gdzie po raz kolejny sprowokował fanów. Tym razem tekstem o myleniu go z popularnym amerykańskim aktorem Davidem Hasselhoffem.

Marcin Najman schudł 13 kilogramów! Pokazał się bez koszulki!

Najman przeszedł swoistą metamorfozę, a teraz na Instagramie napisał:

“Po tym jak od października zrzuciłem 13kg coraz częściej mylą mnie z Davidem Hasselhoffem.”

Nowa forma Marcina Najmana nie oznacza jego nowej formy w klatce. “El Testoteron” w swoim ostatnim występie w klatce ekspresowo przegrał z innym pięściarzem Andrzejem Fonfarą. Walka ta była main eventem gali Clout MMA 1 i przykuła uwagę ogromnej rzeszy kibiców.

Przypominamy także, że w niedalekiej przeszłości Marcin Najman udanie zrewanżował się Pawłowi Jóźwiakowi za porażkę w walce na gołe pięści. Na gali High League 6, “El Testosteron” wygrał z “Prezesem FEN” decyzją sędziów, a wynik walki, który dotrwał do końcowego gongu był zaskoczeniem dla wielu oglądających.

Na ten moment nie znamy sportowej przyszłości Marcina Najmana, choć nie jesteśmy w stanie uwierzyć w to, że “El Testosterona” już nie zobaczymy w klatce. Urodzony fighter na pewno pojawi się jeszcze nie raz w pojedynku freakowym, a najbliższym jego rywalem może być… Tomasz Adamek.

Na dodatek “Góral” zaczepiał Najmana na ostatniej gali FAME MMA 19, która w sobotę odbyła się w krakowskiej Tauron Arenie i na której Tomasz Adamek był gościem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis