MMA PLNajnowszeFENFEN miał lepszy jubileusz niż KSW? Jeden z szefów komentuje: Nie pamiętam pięćdziesiątki KSW

FEN miał lepszy jubileusz niż KSW? Jeden z szefów komentuje: Nie pamiętam pięćdziesiątki KSW

Za nami świetna jubileuszowa gala FEN 50, która w minioną sobotę odbyła się w Arenie Gliwice. Okrągła gala, przełomowa impreza i zwieńczenie maratonu z FEN-em sprawiły, że organizacja prowadzona między innymi przez Pawła Jóźwiaka kolejny raz błysnęła w świadomości polskiego fana MMA. Po gali natomiast zrodziło się pytanie o to czy FEN miał lepszy jubileusz niż jego największy konkurent – KSW.

FEN miał lepszy jubileusz niż KSW

Największa polska organizacja mieszanych sztuk walki swoją pięćdziesiątą galę zorganizowała w Londynie. Było to we wrześniu 2019 roku. W walce wieczoru KSW 50 Phil De Fries pokonał decyzją Luisa Henrique. W karcie walk były także takie nazwiska jak: Marcin Wrzosek. Tomasz Narkun, Norman Parke, Roberto Soldic.

Wyniki gali KSW 50 możecie przypomnieć sobie poniżej:

FEN miał lepszy jubileusz niż KSW? Jeden z szefów komentuje: Nie pamiętam pięćdziesiątki KSW

Teraz swoją pięćdziesiątą galę zorganizowała organizacja Fight Exclusive Night, a imprezę w Gliwicach i jubileusz FEN-u zwieńczyła walka mistrzowska, w której nowym czempionem wagi półciężkiej został Marcin Łazarz.

Po gali FEN 50, na pytania dziennikarzy odpowiadał jeden z szefów organizacji Bartosz Szuba.

Otrzymał on nawet pytanie o to, czy jego zdaniem jubileusz FEN wypadł lepiej niż pięćdziesiąta gala KSW. Oto, co odpowiedział:

“Nie pamiętam pięćdziesiątki KSW. Pamiętam naszą teraz pięćdziesiątkę. No faktycznie gala pełna niespodzianek. Wyniki, które dzisiaj mieliśmy faktycznie na to wskazują. Sianos, Stanek, no naprawdę, no Mansur to może nie niespodzianka, ale nie spodziewałem się, że tak szybko. Fantastyczne walki. Walka wieczoru – Marcin Łazarz pokazał charakter. Takiego Marcina jeszcze nie widziałem. Myślę, że w tej chwili mógłby z całą czołówką polską bić się, jeśli chodzi o tę dywizję.”

Całą rozmowę z Bartoszem Szubą po FEN 50 możecie obejrzeć poniżej:

A Wam jak podobała się jubileuszowa pięćdziesiąta gala FEN-u? Coraz bardziej doceniacie i lubicie ten projekt?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis