MMA PLNajnowszeMarcin NajmanMarcin Najman radzi Jóźwiakowi jak pokonać Murańskiego: Jest wolny, nie umie zadawać ciosów!

Marcin Najman radzi Jóźwiakowi jak pokonać Murańskiego: Jest wolny, nie umie zadawać ciosów!

Marcin Najman postanowił zabrać głos przed dzisiejszym starciem Jacka Murańskiego z Pawłem Jóźwiakiem, do którego dojdzie na gali PRIME SHOW MMA 5 we Wrocławiu. ”El Testosteron” w tym starciu kibicuje oczywiście prezesowi Fight Exclusive Night. Były pięściarz postanowił dać rady Jóźwiakowi przed dzisiejszym pojedynkiem.

Najman

Marcin Najman vs Jacek Murański – o takim potencjalnym starciu mówi się już bardzo długo. Niewątpliwie jest to jeden z największych konfliktów w freak fightach w naszym kraju. Padło dużo słów, ale czy w końcu przemówią pięści na sportowych warunkach w klatce? Kibice mają nadzieję, że w końcu do tego dojdzie, lecz wszystko odkłada się w czasie, a niektórzy już wątpią. Przypomnijmy, że próbowano do tej walki doprowadzić już parę razy. Nie udało się w Elite Fighter, i nie udało się również w High League.

Najman zabiera głos!

Marcin Najman zabrał głos w mediach społecznościowych przed dzisiejszą walką Jacka Murańskiego z Pawłem Jóźwiakiem.

Wszyscy trzymamy kciuki za Pawła. Sprawa jest prosta. Wystarczy, że będzie zadawał kombinację lewy prawy i wygra. Stara gangrena z tym doskokiem i lewym sierpem mogłaby doskoczyć do niskorosłych, a nie do faceta, który ma 1,90 wzrostu. Jest wolny, nie umie zadawać ciosów. Paweł wykona prostą rzecz, czyli lewy prawy i wygra walkę.

Wspomniana wypowiedź poniżej:

Zobacz także:

Piotr Żyła kontra Sławomir Peszko? Skok po grube pieniądze!

Dobrze widzicie! Żyła kontra Peszko! Piotr Żyła otrzymał propozycję walki od CLOUT MMA – jak podał portal TVP Sport, za walkę Żyła miałby otrzymać dwa miliony złotych! Rywalem skoczka miałby być były reprezentant Polski w piłce nożnej – Sławomir Peszko.

Maruszak komentuje awanturę z Jackiem Murańskim na backstage po ważeniu! [WIDEO] Widzieliście?

Nie tylko na ceremonii ważenia dochodziło do mocnych spięć. Jak się okazuje na backstage’u doszło do spięcia Roberta Maruszaka z Jackiem Murańskim. Maruszak to oczywiście były trener Mateusza i Jacka Murańskiego. Udało nam się porozmawiać z Robertem, który powiedział co się stało.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis