MMA PLNajnowszeMarcin NajmanMarcin Najman podjął ważną decyzje: Moja misja w MMA VIP się kończy!

Marcin Najman podjął ważną decyzje: Moja misja w MMA VIP się kończy!

To była ważna decyzja. Marcin Najman zdecydował, że odchodzi z projektu MMA VIP. Tym samym nie zobaczymy go już w roli włodarza. ”El Testosteron” zapewnia, że organizacja mocno się rozwija, a on nie ma już czasu i motywacji na dalsze działania.

Najman

Przypomnijmy, że MMA VIP ma za sobą już cztery edycje. Pierwsza miała miejsce trzynastego lutego w Częstochowie, gdzie Najman w walce wieczoru zmierzył się z Szymonem ”Taxi Złotówą” Wrześniem. Przy ostatniej gali powstało wielkie zamieszaniem i był duży problem. Trzeba było zmienić datę oraz lokalizację czwartej gali. Wszystko po kontrowersyjnym ogłoszeniu. Bossem freakowej federacji został Andrzej ”Słowik” Zieliński.

Jest decyzja ”El Testosteron”!

To koniec Marcina Najmana w roli włodarza. Częstochowianin podkreśla jednak, że niewykluczona jest jego obecność w MMA VIP w roli zawodnika. ”El Testosteron” zamierza skupić się na walkach w MMA, napisaniu książki i muzyce.

Przychodzi taki moment, kiedy ogrom pracy i rozwinięcia tego wszystkiego jest tak duży, że trzeba sobie na pewne pytania odpowiedzieć. Ja sobie na takie pytania odpowiedziałem moi drodzy, ja nie mam już ani tyle czasu ani tyle motywacji, aby w dalszym ciągu w tym projekcie być. W międzyczasie do MMA VIP dołączył Dariusz Kosowski on ma bardzo dużo energii, pomysłów. Ja mam trochę planów, od dwóch lat nie mogę napisać książki, gdzie pewne terminy do czegoś mnie zobowiązują. To nie jest tak, że ja się rozstaje z walki w formule MMA i to nie jest też tak, że w przyszłości nie wystąpię w organizacji MMA VIP. Jednak na ten moment zostawię to wszystko w rękach Darka, ja osobiście rezygnuje z dalszej pracy w MMA VIP (…) Ja również mam zamiar skupić się bardziej na tym – na czym się tak naprawdę wychowałem czyli muzyce. Śledźcie mój kanał, bo będą nowe projekty muzyczne, teraz będę miał czas się tym zająć.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Piotr Szeliga dalej chce rewanżu z Parke! ”Stormin” mocno odpowiada! Widzieliście?

Jak się okazje Piotr Szeliga podtrzymuje swoje zdanie i dalej myśli o rewanżu z Normanem Parke. ”Stormin” pokazał na insta stories wiadomość od ”Szeliego”. Doszło do szybkiej odpowiedzi byłego tymczasowego mistrza KSW w wadze lekkiej.

Trener Borysa Mańkowskiego zdradził przyszłego rywala! Szykuje się świetna walka! Co wy na to?

Karta walk gali KSW 71 powoli się wypełnia. Poznaliśmy już bohaterów kilku zestawień, które Konfrontacja Sztuk Walki przygotowała na 18 czerwca. Możliwe, że to nie wszystkie niespodzianki szykowane na czerwcowy event.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis