MMA PLEFM SHOWNorman ParkePiotr Szeliga dalej chce rewanżu z Parke! ”Stormin” mocno odpowiada

Piotr Szeliga dalej chce rewanżu z Parke! ”Stormin” mocno odpowiada

Jak się okazje Piotr Szeliga podtrzymuje swoje zdanie i dalej myśli o rewanżu z Normanem Parke. ”Stormin” pokazał na insta stories wiadomość od ”Szeliego”. Doszło do szybkiej odpowiedzi byłego tymczasowego mistrza KSW w wadze lekkiej.

Szeliga

Do ich wyczekiwanego starcia doszło na ostatniej gali FAME MMA 14 w Tauron Arenie. Pojedynek odbył się w rzymskiej klatce na szalonych zasadach – 1 runda sam boks w małych rękawicach, a już od drugiej odsłony zasady MMA. Parke pokazał różnice między zawodowcem, a amatorem… Od samego początku była to walka do jednej bramki.

Szeliga z szarżą ciosów ruszył na przeciwnika, lecz było to za mało. Parke świetnie się bronił. Kiedy Norman przeszedł do ataku zaczęła się mocna dominacja. Ex zawodnik UFC był zdecydowanie bardziej celniejszy i szybszy. Szeliga padł na deski. Ostatecznie wytrwał do drugiej odsłony, gdzie Parke w parterze bez problemów zakończył walkę przed czasem.

Parke odpowiada Szelidze!

Tuż po walce Piotr Szeliga zapewniał, że liczy na rewanż z Normanem Parke na zasadach K-1. Jak widać zdania nie zmienił. ”Stormin” udostępnił w mediach społecznościowych rozmowę z Szeligą.

Sami zobaczcie:

Piotr Szeliga: Obiecałeś mi rewanż w K-1 tej jesieni, będę gotowy.

Norman Parke: Ciągle jesteś znokautowany?

Zobacz także:

Omielańczuk nie widzi szans Pudziana w starciu z Materlą: Nie ma ani jednego atutu na Michała!  Co wy na to?

Daniel Omielańczuk (25-12-1) w rozmowie z portalem FanSportu.pl wypowiedział się o nadchodzącej walce wieczoru KSW 70. Na gali w Łodzi zobaczymy szalone starcie Mariusza Pudzianowskiego (16-7) z Michałem Materlą (31-8). Nasz czołowy ciężki nie widzi szans Pudziana w starciu z byłym mistrzem KSW w wadze średniej.

Mirosław Okniński ogląda i komentuje trening Murańskiego: Nie popieram walk w tym wieku! Widzieliście?

Nie tak dawno na kanale MMA-bądź na bieżąco pojawił się trening Jacka Murańskiego. Hubert Mściwujewski postanowił pokazać nagranie trenerowi Mirosławowi Oknińskiemu. Prekursor MMA miał ocenić umiejętności ”Murana”, który przygotowuje się do drugiego starcia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis