MMA PLMarcin NajmanMarcin Najman o Murańskim: Pierwszy grypsujący Prezydent na wolności! [WIDEO]

Marcin Najman o Murańskim: Pierwszy grypsujący Prezydent na wolności! [WIDEO]

Marcin Najman zapewnia, że przyjął wszystkie możliwe warunki, a konkretów dalej brak. Mowa o potencjalnym pojedynku z Jackiem Murańskim. Zainteresowanie tym starciem jest bardzo dużo. ”El Testosteron” dostał cztery propozycje.

Oficjalnie ogłoszono, że w walce wieczoru drugiej edycji Elite Fighters zobaczymy debiut Jacka Murańskiego. ”Muran” zostaje wysłuchany i zawalczy na szalonych zasadach last man standing. Gołe pięści pójdą w ruch.

Już niebawem poznamy przeciwnika Jacka Murańskiego. Warto zaznaczyć, że będzie to zawodnik, który w przeszłości toczył pojedynki w organizacji KSW. Murański wyjawił, że na liście pojawiły się takie osoby jak Marcin Najman, Akop Szostak czy Tomasz Oświeciński. Ten ostatni wspomniany to cel Murańskiego!

Najman: Co do konkretów to jeszcze ich nie ma!

Marcin Najman w rozmowie z naszym portalem wyznał, że były cztery propozycje pojedynku z Jackiem Murańskim. Brak jednak konkretów. ”El Testosteron” zapewnia, że przyjął wszystkie warunki.

Tych propozycji walki z Murańskim łącznie jakbym policzył to było dokładnie ze cztery. Także na dzisiaj to wygląda tak, że było dużo szumu, gadania, natomiast co do konkretów to jeszcze ich nie ma. Ja tylko dodam, że ja się zgodziłem na wszystkie warunki jakie zostały zaproponowane i tyle.

Najman również odpowiedział na pytanie czy przy potencjalnych wyborach Prezydenckich zagłosowałby na Jacka Murańskiego.

(Śmiech) Ja pi**dole! Przecież jego nikt nie dopuści, żeby on mógł brać udział w wyborach. Będzie pierwszy grypsujący Prezydent na wolności (..) Nie, raczej nie, raczej nie.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Elite Fighters 2: Jacek Murański w formie! ”Muran” zdradził ile już zrzucił kilogramów! Zaskoczy?

Jacek Murański już w tym momencie jest w świetnej formie. ”Muran” w mediach społecznościowych zdradził ile kilogramów udało się zbić przed nadchodzącym debiutem w klatce. Do pierwszej walki Murańskiego dojdzie już czwartego grudnia na drugiej edycji Elite Fighters. Kwestia paru dni i zostanie oficjalnie ogłoszony przeciwnik.

FAME MMA 11: To był nokaut wieczoru! Zobacz akcję kończącą walkę Szeliga vs Wujaszek Fericze [WIDEO] Widzieliście?

To był prawdziwy nokaut wieczoru gali FAME MMA 11! W pojedynku otwierającym całą imprezę Piotr Szeliga potwornie znokautował debiutującego w klatce Wujaszka Fericze.