MMA PLElite FightersElite Fighters 2: Jacek Murański w formie! ”Muran” zdradził ile już zrzucił kilogramów!

Elite Fighters 2: Jacek Murański w formie! ”Muran” zdradził ile już zrzucił kilogramów!

Jacek Murański już w tym momencie jest w świetnej formie. ”Muran” w mediach społecznościowych zdradził ile kilogramów udało się zbić przed nadchodzącym debiutem w klatce. Do pierwszej walki Murańskiego dojdzie już czwartego grudnia na drugiej edycji Elite Fighters. Kwestia paru dni i zostanie oficjalnie ogłoszony przeciwnik.

Murański

Murański w rozmowie z naszym portalem zaznaczył, że dalej jego głównym celem jest walka z Tomaszem Oświecińskim.

Kiedy były tylko takie możliwości i mogłem wyrazić swoje życzenie to Tomek Oświeciński był moim pierwszym wyborem. Tak o Oświecińskim wspominałem już nie raz i powiem tak Tomasz Oświeciński jeśli chodzi o wyjście z nim do klatki to jest taki mój cel/spełnienie jeżeli bym tą osobę porozcinał i na tych warunkach, które zostały zaakceptowane. I on te warunki by też przyjął. Ja traktuje to jako misję, wiele osób może tego nie zrozumieć. To jest sprawa osobista, co do zasad nie osobista, bo nie przycinaliśmy się nigdy nigdy, ale nie trzeba się przycinać, żeby wiedzieć, że gość zasłużył – aby go w klatce porozcinać.    

Cała rozmowa poniżej:

Murański w świetnej formie!

Jacek Murański swój debiut zaliczy w grudniu, ale już w tym momencie jest w świetnej formie. ”Muran” w mediach społecznościowych zdradził, że zrzucił dwanaście kilogramów – efekty są widoczne.

No cóż podczas zdjęć z ważenia przed galą Fight Exclusive Night z maja 2021 u Paweł Jóźwiak 102 kg ( !!!!) . Teraz pojawiło się realne wyzwanie wejścia do oktagonu i….aktualnie na wadze 90 kg czyli ” żegnaj brzusiu “- takim jakim byłeś na zdjęciu z maja 2021 . Polecam każdemu facetowi po 40- tce takie ” pożegnania z brzuchem….” . Wraca forma z przed 20 lat… A to dopiero początek gdyż ja się dopiero rozkręcam … CDN JUŻ WKRÓTCE…

”Muran” został wysłuchany i zawalczy na szalonych zasadach last man standing. Gołe pięści pójdą w ruch! 

Zobacz także:

FAME MMA 12: Don Kasjo zapewnia, że ma dużą szansę, aby pokonać Wrzoska przed czasem! Jest taka szansa?

Kasjusz Życiński jest pewny swego przed nadchodzącym starciem. ”Don Kasjo” już w listopadzie wystąpi na FAME MMA 12, gdzie skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem KSW w wadze piórkowej. Życiński na zasadach boksu zmierzy się z Marcinem Wrzoskiem.

Daro Lew atakuje Don Kasjo: Don Kichot z króla stał się paziem! Widzieliście?

Dariusz Kaźmierczuk tym razem na swoim kanale YouTube postanowił wypowiedzieć się o Don Kasjo. Nie brakowało mocnych słów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis