MMA PLFAME MMAMarcin Najman o Błachowiczu: Mam nadziej, że nie będzie już obrażał kibiców FAME MMA i po prostu się odczepi!

Marcin Najman o Błachowiczu: Mam nadziej, że nie będzie już obrażał kibiców FAME MMA i po prostu się odczepi!

Niesamowity Jan Błachowicz (27-8) w sobotę napisał piękną historię w polskim MMA, ale nie tylko! ”Cieszyński Książę” podczas UFC 253 zdobył pełnoprawny pas kategorii półciężkiej. Gratulacje naszemu reprezentantowi złożył Marcin Najman, lecz ma on jakieś ”ale”.

37-latek w drugiej odsłonie zdemolował mocnego Dominicka Reyesa (12-2), który przecież parę miesięcy wcześniej postawił bardzo twarde warunki ”Bonesowi”. Amerykanin te 5-rundowe starcie przegrał dyskusyjną decyzją sędziów. Wracając do Błachowicza ma on aktualnie passę czterech zwycięstw z rzędu – w tym trzy zakończone efektownie przed czasem.

Marcin Najman o sukcesie Błachowicza: Dobra walka, bezapelacyjnie wygrana!

Marcin Najman odpowiada na pytania fanów. Częstochowianin podsumował sobotni występ Jana Błachowicza (27-8), który zapewnił wielkie emocje polskim kibicom. Były bokser pochwalił Janka, ale przy okazji miał do niego apel.

Jeśli chodzi o walkę Jana Błachowicza gratuluje zwycięstwa. Dobra walka, bezapelacyjnie przez niego wygrana i kibice MMA w Polsce powinni się cieszyć. Mam tylko nadzieje, że przy okazji tego zwycięstwa już nie będzie obrażał kibiców FAME MMA i po prostu odczepi się od tej federacji.  

Cała odcinek poniżej:

Marcin Najman dwudziestego pierwszego listopada podczas FAME MMA 8 zawalczy w tak zwanym co-main evencie. Częstochowianin w klatce rozwiąże swój gorący konflikt z Kasjuszem Życińskim. Starcie odbędzie się w formule bokserskiej w małych rękawicach.

Zobacz także:

Błachowicz spotkał się z Mateuszem Morawieckim! Zaskoczeni?

Premier spotkał się z mistrzem UFC! Jan Błachowicz w sobotę został pełnoprawnym mistrzem kategorii półciężkiej

Znamy cenę PPV za KSW 55! Będziecie oglądać?

Już dziesiątego października KSW 55. Mamed Khalidov stanie przed szansą odzyskania pasa kategorii średniej