MMA PLNajnowszePrime MMAWiemy, kto może zastąpić Soroko! Don Kasjo vs. Wielki Bu na PRIME 7?

Wiemy, kto może zastąpić Soroko! Don Kasjo vs. Wielki Bu na PRIME 7?

Walka Kasjusza Życińskiego z Adamem Soroko, która ma odbyć się na jutrzejszej gali PRIME MMA 7 – stanęła pod znakiem zapytania.

Kasjo vs. Wielki Bu
Foto: PRIME

Trzęsienie ziemi na ostatniej prostej przed siódmym wydarzeniem organizacji PRIME SHOW MMA. Adam Soroko nie zjawił się na treningu medialnym oraz na ceremonii ważenia. Na ten moment nie wiadomo, czy starcie z Don Kasjo dojdzie do skutku.

Co ciekawe, zawodnik był widziany na miejscu, z którego przeprowadzano transmisję, i wydawało się, że wszystko jest w porządku. Niestety – przynajmniej tak można to odebrać – głowa Adama ponownie nie dojechała.

Dlaczego 32-latek opuścił ceremonię ważenia, wobec czego nie wypełnił swoich medialnych obowiązków? Rzekomo osoba, która miała tarczować Soroko, zrezygnowała na ostatnią chwilę, przez co Adam pozostał na lodzie – zdenerwował się i wyszedł z obiektu.

Wielki Bu na ratunek!

Patryk Masiak, całkowicie spontanicznie, rzucił szalonym pomysłem. Wielki Bu zaproponował Życińskiemu pojedynek na wypadek, gdyby Soroko postanowił całkowicie wycofać się z udziału w wydarzeniu.

Fakt. Masiak ma już zaplanowaną walkę. Ba! Czeka go stracie dwóch na jednego. To jednak nie stoi na przeszkodzie, by Wielki Bu wyszedł do Kasjusza Życińskiego. Oczywiście, jeśli zdrowie dopisze, bo to rzecz pierwszorzędna.

ZOBACZ TAKŻE: PRIME 7: Prezes FEN przesadził! Jacek Murański runął na ziemię podczas ważenia! [WIDEO]

Szczerze mówiąc, starcie pomiędzy Życińskim a Masiakiem – na papierze – wygląda dużo lepiej niż pojedynek z Adamem Soroko. Nie wykluczone więc, że karta walk może jeszcze zmienić się na plus.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis