MMA PLNajnowszeHighleagueMarcin Najman 2.0 na High League 6? “El Testosteron” z pokorą: Dopiero wtedy to będzie ta dobra wersja Najmana…

Marcin Najman 2.0 na High League 6? “El Testosteron” z pokorą: Dopiero wtedy to będzie ta dobra wersja Najmana…

To był Marcin Najman w wersji 2.0? Nową odsłonę “El Testosterona” oglądaliśmy w miniony weekend na High League 6, kiedy to po raz pierwszy w swojej karierze zawodnika MMA dotrwał w walce do decyzji sędziowskiej, po której ogłoszono go zwycięzcą.

Marcin Najman 2.0 na High League

Przypominamy, że Najman wygrał rewanż z Pawłem Jóźwiakiem. “Prezes FEN” musiał pogodzić się z porażką, kiedy to nie mógł przełamać zdeterminowanego i heroicznie walczącego Najmana w trzeciej rundzie ich pojedynku. Dwie wcześniejszej odsłony wygrał “El Testosteron” i to jego sędziowie wskazali jako wygranego tego pojedynku.

Marcin Najman 2.0 na High League 6?

To był Najman, którego kibice dawno nie oglądali, dlatego wielu z nich zaczęło przyjmować narrację o Marcinie Najmanie w wersji 2.0.

Sam “El Testosteron” z pokorą podchodzi do tego typu komentarzy. W rozmowie z Super Expressem zdradził, kiedy tak naprawdę będzie zadowolony ze swojej formy fizycznej. A ta nadjedzie, kiedy zgubi jeszcze kilak kilogramów:

“Ważyłem 121 kilogramów dwa i pół miesiąca temu. Dzisiaj ważyłem 113, a za dwa i pół miesiąca chcę ważyć 104 albo 105. I dopiero wtedy to będzie ta dobra wersja Najmana.”

“El Testosteron” odniósł się także do potencjalnej trzeciej walki z Prezesem FEN i nie ustawia sobie tej konfrontacji jako priorytetowej:

“Może być „trylogia”, ale nie musi. Jest 1:1 i każdy może iść w swoją stronę.”

Zobacz także:

Weteran KSW po walce Załęckiego: Za co te lamusy na HIGH League biorą kasę…

Po walce Denisa Załęckiego z Pawłem Tyburskim powstała ”burza” w mediach społecznościowych. Kibice byli zniesmaczeni postawą ”Bad Boya”. Był też mocny komentarz weterana KSW – Antoniego Chmielewskiego (32-18).

UFC 286: Leon Edwards perfekcyjnie rozegrał trzecie starcie z Usmanem i wciąż jest mistrzem

Leon Edwards (21-3, 1 N/C) pokonał Kamaru Usmana (20-3) większościową decyzją w walce wieczoru gali UFC 286 w Londynie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis