MMA PLBoksMarcel Materla w składzie reprezentacji Polski! Weźmie udział w mistrzostwach świata!

Marcel Materla w składzie reprezentacji Polski! Weźmie udział w mistrzostwach świata!

Marcel Materla będzie miał szansę na odnotowanie znaczącego sukcesu i zdobycia ważnego doświadczenia. Syn legendy MMA znalazł się w składzie naszej reprezentacji. W dniach 10-24 kwietnia w Kielcach zostaną rozegrane młodzieżowe mistrzostwa świata.

Marcel we wrześniu został mistrzem polski juniorów w boksie. Nastąpiło to na XXVII Mistrzostw Polski Juniorów we Włocławku. Warto zaznaczyć, że Marcel trenuje i tym samym reprezentuje klub BKS Skorpion Szczecin.

Marcel Materla w składzie reprezentacji!

Marcel Materla znalazł się w składzie naszej reprezentacji przed młodzieżowymi mistrzostwami świata. Odbędą się one w dniach 10-24 kwietnia w Kielcach. Poniżej zobaczycie cały powołany skład mężczyzn.

-49 kg: Oskar Jędrysiak
-52 kg: Jakub Krzpiet
-56 kg: Marcel Materla
-60 kg: Paweł Sulęcki
-64 kg: Oliwier Zamojski
-69 kg: Mateusz Urban
-75 kg: Adrian Timofiejczuk
-81 kg: Sebastian Kusz
-91 kg: Jakub Straszewski
+91 kg: Jakub Domurad

Na początku grudnia Marcel dostał szansę, aby wystąpić się na gali Polsat Boxing Night 9. Syn Michał Materli pokazał się z dobrej strony i ponownie pokonał Filipa Lewandowskiego.

Ostatni start reprezentanta BKS Skorpion Szczecin mieliśmy szansę zobaczyć na gali Tomasza Babilońskiego. Tym razem Marcel musiał uznać wyższość Maurycego Pajdzinskiego.

Trzeba przyznać, że tempo tego pojedynku od samego początku było mocne. Nie brakowało wymian, w których obaj dochodzili do celu. Zawodnik z NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki miał zdecydowanie lepsze warunki fizyczne – co wykorzystywał w tym starciu. Nie brakowało uderzeń na korpus, które robiły wrażenie. Skrót z tego pojedynku możecie zobaczyć [TUTAJ]

Zobacz także:

Legenda UFC wyrzucona z siłowni za niezałożenie maseczki: Maski nic nie dają, ludzie, obudźcie się! Co o tym sądzicie?

Legenda UFC wyrzucona z siłowni za nieprzestrzeganie wymogów sanitarnych dotyczących rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2. Były zawodnik największej organizacji MMA na świecie nie założył na twarz… maseczki!

Ferrari: Myślę, że z czasem na pewno zostanę zawodowcem! Ma szanse?

Amadeusz Roślik swój kolejny pojedynek w organizacji FAME MMA stoczy piętnastego maja. Popularny ”Ferrari” na jubileuszowej 10-edycji zmierzy się z debiutującym Mateuszem ”Haribo” Gąsiewskim.