MMA PLBoksMarcel Materla oszukany na mistrzostwach Europy juniorów w Czarnogórze: Nie zgadzam się z werdyktem!

Marcel Materla oszukany na mistrzostwach Europy juniorów w Czarnogórze: Nie zgadzam się z werdyktem!

Marcel Materla zdobywa jakże ważne doświadczenie. Syn legendy MMA nie będzie jednak dobrze wspominał startu na mistrzostwach Europy juniorów w Czarnogórze. Materla czuje się oszukany – jego opinie podzielają również komentatorzy TVP Sport.

Warto zaznaczyć, że na początku września Marcel obronił tytuł mistrza Polski. Dumny Michał Materla w mediach społecznościowych poinformował o sukcesie syna.

@marcel_materla Tytuł Mistrza Polski 2021 obroniony ! Cieszę się że twoja ciężka praca i poświęcenie daje takie efekty. Jesteśmy z ciebie dumni ! Gratuluje trenerom z najlepszego klubu w Polsce @bks_skorpion_szczecin za wychowanie kolejnego pokolenia wybitnych zawodników . Rywalizacja na turnieju stała na wysokim poziomie technicznym a walki były dynamiczne . Dobrze widzieć że boks olimpijski wraca na dobre tory i czekamy na kolejnego mistrza olimpijskiego w przyszłości . @pzboks @bks_skorpion_szczecin

Marcel Materla: Rywal nic nie pokazywał!

Marcel Materla był sfrustrowany po ćwierćfinałowej walce na mistrzostw Europy juniorów w Czarnogórze. Marcel przegrał na punkty z gospodarzem – Tomsislavem Djinoviciowem. Reprezentant BKS Skorpion Szczecin nie zgadza się z werdyktem.

Niestety nie zgodzę się z tym werdyktem. Rywal nic nie pokazywał, przysiadł po moim ciosie na wątrobę. Nie da się tego opisać.

Skrót z tego pojedynku i rozmowę z Marcelem możecie zobaczyć [TUTAJ]

Zobacz także:

Zbigniew Boniek przyjmie wyzwanie? Marcin Najman proponuje walkę: Gdzie jesteś Zibi! [WIDEO]

Konflikt pomiędzy Marcinem Najmanem, a Zbigniewem Bońkiem trwa już długo. Kierunek, w którym zmierza może zaskoczyć wielu. ”El Testosteron” za pomocą mediów społecznościowych zaproponował byłemu piłkarzowi… walkę!

Don Kasjo zdradził co zrobi jeśli przegra z Wrzoskiem na FAME MMA 12! Co wy na to?

Kasjusz Życiński jest pewny swego przed FAME MMA 12. Popularny ”Don Kasjo” już dwudziestego listopada wystąpi w walce wieczoru. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” na zasadach boksu zmierzy się z byłym mistrzem KSW – Marcinem Wrzoskiem.