MMA PLNajnowszeROAD FCMansour Barnaoui brutalnie nokautuje. Zawalczy z mistrzem o milion dolarów! [WIDEO]

Mansour Barnaoui brutalnie nokautuje. Zawalczy z mistrzem o milion dolarów! [WIDEO]

Były zawodnik Federacji KSW, Mansour Barnaoui (18-4) na gali ROAD FC 52 w Seulu pokonał przez nokaut w trzeciej rundzie Shamila Zavurova (34-6).

Mansour Barnaoui zawalczy o milion dolarów
Foto: CageSidePress

Pojedynek ten był finałem turnieju, w którym łącznie wzięło 16 zawodników. Barnaoui we wcześniejszych rundach poddawał przed czasem  Chang Hyun Kima (18-11),  Nandina-Erdene Munguntsooja (8-5) oraz Kotę Shimoishiego (21-7).

Rywalem Francuza był Rosjanin Zavurov, który z kolei wszystkie poprzednie walki wygrywał po decyzjach sędziowskich. Na początku trzeciej rundy Barnaoui złapał rywala w klinczu i potężnym latającym kolanem posłał go na deski.

https://twitter.com/Jolassanda/status/1099266724472459266

Za samo zwycięstwo w finale zawodnik zgarnął czek opiewający na kwotę 200 tysięcy dolarów.

Teraz Francuz zmierzy się z aktualnym mistrzem wagi lekkiej ROAD FC A-Sol Kwonem (21-9). Stawką pojedynku będzie oczywiście posiadany przez Koreańczyka pasa mistrzowski. Dodatkowo jednak zwycięzca tej walki u zgarnie ogromną nagrodę –  milion dolarów. Starcie to planowane jest na 18 maja.

Barnaoui przed dołączeniem do koreańskiej organizacji występował w KSW. W walce o pas wagi lekkiej uległ jednak na pełnym dystansie królującemu do dzisiaj Mateuszowi Gamrotowi (15-0, 1 N/C). Później francuski zawodnik stoczył w KSW jeszcze jeden pojedynek kończąc już w pierwszej rundzie Łukasza Chlewickiego (14-8-1).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis