MMA PLNajnowszeKSWGeorges St. Pierre trenuje… walkę na noże z zawodnikiem KSW! [WIDEO]

Georges St. Pierre trenuje… walkę na noże z zawodnikiem KSW! [WIDEO]

Legenda światowego MMA i były mistrz UFC kategorii półśredniej i średniej – Georges St. Pierre (26-2) zamieścił w mediach społecznościowych wideo z nietypowego treningu. Kanadyjczyk ćwiczył ze swoim przyjacielem i zawodnikiem m.in. federacji KSW – Mansourem Barnaouim (17-4)… walkę na noże.

gsp barnaoui walka na noże

Jak sam zaznaczył na Twitterze – trening ten jest doskonałym sposobem na wyczucie dystansu:

“Ćwiczenia z walki na noże z moim przyjacielem Mansourem Barnaouim po naszym treningu! To dziwne uczycie zabawne i przerażające jednocześnie. Ale to świetne dla wyczucia dystansu w walce.”

Georges St. Pierre obecnie nie ma zaplanowanej żadnej walki, ale po zdobyciu pasa mistrzowskiego wagi średniej i późniejszym jego zwakowaniu, Kanadyjczyk ma chrapkę na podbicie kolejnej dywizji wagowej. Mówi się o jego potencjalnej walce z niepokonanym Rosjaninem – Khabibem Nurmagomedovem (27-0), której stawką miałby być pas mistrzowski wagi lekkiej. GSP w swojej karierze dzierżył pas dywizji półśredniej i średniej, a zdobywając złoto trzeciej dywizji wagowej dokonałby rzeczy historycznej.

Mansour Baranoui znany jest polskim kibicom z walki na galach KSW 35 i KSW 37. Francuz w klatce największej europejskiej organizacji MMA posiada rekord 1-1. Przegrywał on z mistrzem wagi lekkiej – Mateuszem Gamrotem, a pokonał weterana polskich klatek – Łukasza Chlewickiego. Swoje ostatnie cztery walki stoczył dla organizacji Road FC. Wszystkie cztery zwyciężył.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis