MMA PLNajnowszeBorys MańkowskiMańkowski wydał książkę ”Stań się fighterem”! Wiemy z czym chciał się podzielić były mistrz KSW!

Mańkowski wydał książkę ”Stań się fighterem”! Wiemy z czym chciał się podzielić były mistrz KSW!

Borys Mańkowski (21-11-1) pojawił się w studiu gali FAME ”Reborn”, gdzie ogłosił, że wydał książkę pod tytułem ”Stań się fighterem”. Mańkowski zapewnił, że miał wystarczająco czasu, aby poświęcić czas i wiele pracy, aby każdy kto kupi książkę był zadowolony.

Mańkowski

Mańkowski jeszcze nie tak dawno był gościem Kanału Sportowego podczas programu ”Oktagon Live”, gdzie wyjawił, że chce wrócić do kategorii półśredniej, gdzie w przeszłości dzierżył pas organizacji KSW.

Jeszcze nie wiem, będę rozmawiał. Szczerze mówiąc myślę, że wrócę na początku przyszłego roku. Z racji tego, że chcę, żeby ta ręka mogła jeszcze walnąć bez problemu na 1000% i się nie złamać. Oszczędzając rękę, zajeżdżałem nogi, więc one też dostały gdzieś w dupę i taka jest nieustanna gra. A że siedzieć na dupie nie potrafię i ciąglę chcę rozwijać jakieś elementy, to potem tak się dzieje , ale zdrowie coraz lepsze i to jest warunek, żeby móc robić wszystko na 100%. Zaczynam sobie powoli robić wszystko bez oporów, także nie chcę tylko wrócić, ale przerobić jakieś sztuczki, którymi mogę zaskoczyć rywala. Będę duży, silny, bo chyba pierdzielę te 70 kilogramów i idę na 77. Mały, zwinny, ale dziki i być może wjadę w tych wielkoludów i pokażę im, co trzeba.

Mańkowski w ostatniej walce skrzyżował rękawice z mocno bijącym Valeriu Mirceą (28-8-1). Warto zaznaczyć, że początek był świetny w wykonaniu reprezentanta Czerwonego Smoka. Borys często dochodził do głosu i miał przewagę. Chwila nieuwagi… i Polak pod koniec pierwszej odsłony został znokautowany z rąk reprezentanta Mołdawii. Valeriu ruszył z kolanem z wyskoku. Dodatkowo mocny cios w parterze i mamy efektowne skończenie.

Były mistrz KSW wydał książkę!

Borys Mańkowski wydał książkę pod tytułem ”Stań się fighterem”.

Zakupić możecie ją na stronie allegrolokalnie.pl [TUTAJ] w cenie 77 złotych. Oto opis książki:

Zanurz się w fascynującym świecie mieszanych sztuk walki z książką „Stań się Fighterem” autorstwa Borysa Mankowskiego – legendarnego zawodnika MMA i byłego mistrza KSW. Każdy rozdział tej książki to nie tylko opowieść, ale przede wszystkim inspiracja do osobistego rozwoju i pokonywania życiowych wyzwań.

Co wyróżnia „Stań się Fighterem”?

Praktyczne Wskazówki: Borys dzieli się swoimi doświadczeniami, oferując konkretne strategie treningowe i życiowe.

Motywacja do Działania: Książka skupia się na praktycznych aspektach, aby czytelnik mógł natychmiast wdrażać zdobytą wiedzę.

Dla Fanów MMA: Nie tylko dla zawodników – również dla pasjonatów sztuk walki i rodziców zainteresowanych wyborem sportu dla swoich dzieci.

Zamów „Stań się Fighterem” teraz i wejdź na ring życia!

„Czytając książkę, zapewne zauważysz, że każdy z napisanych rozdziałów zasługuje tak naprawdę na osobną publikację. Ja jednak nie chciałem tworzyć tu prac naukowych potwierdzonych badaniami, w których mógłbyś dowiedzieć się absolutnie wszystkich szczegółów dotyczących danego tematu.

To na czym mi zależało, to żebyś po przeczytaniu książki mógł od razu przejść do działania. Do działania w odpowiednim kierunku, a nie błądzeniu w temacie, który jest dla Ciebie wciąż bardzo nieprzejrzysty.

Jeżeli z kolei nie chcesz być zawodnikiem, a po prostu jesteś fanem mieszanych sztuk walki, lub też rodzicem, który chce wiedzieć w jakiego rodzaju sport chce zaangażować się jego dziecko, to ta książka również jest dla Ciebie. Kiedy ją przeczytasz, zrozumiesz że nie jest to tylko zwykła łupanka, a sport skrywający mnóstwo zakamarków, które przed tobą odsłaniam.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis