MMA PLNajnowszeKSWMamed w ostrych słowach odpowiada Adamkowi: Nie jestem freakiem i niech tam sobie porozmawia w ten sposób!

Mamed w ostrych słowach odpowiada Adamkowi: Nie jestem freakiem i niech tam sobie porozmawia w ten sposób!

Mamed Khalidov odpowiada na mocne słowa Tomasza Adamka! Legenda Federacji KSW w rozmowie z Arturem Mazurem w kanale Klatka po Klatce w ostrych słowach zwrócił się do “Górala”!

Mamed w ostrych słowach odpowiada Adamkowi

Przypominamy, że konflikt medialny między Mamedem Khalidovem a Tomaszem Adamkiem rozgorzał po wywiadzie “Górala” u Andrzeja Kostryry. Tam były mistrz świata w boksie powiedział, że wygrana z Mamedem to były “łatwe” pieniądze, a jeśli Mamed chce rewanżu, to musi ustawić się do niego w kolejce.

Tomasz Adamek swoją następną walkę stoczy bowiem już na gali FAME MMA 21, gdzie w walce wieczoru zmierzy się w trzyrundowym pojedynku z Patrykiem “Bandurą” Bandurskim.

Mamed w ostrych słowach odpowiada Adamkowi: Nie jestem freakiem i niech tam sobie porozmawia w ten sposób!

Khalidov natomiast ewidentnie zawiódł się słowami Tomasza Adamka o “łatwych pieniądzach”, które ten zarobił pokonując go w walce wieczoru gali KSW Epic i zasugerował, by ten w taki sposób jak do niego, odzywał się we freakach, gdzie niedługo zadebiutuje:

“Szanować się trzeba. Każdy z nas ciężką robotę wykonuje i na pewno o tym Tomek wie. Każdy z nas przeszedł swoją drogę i to niełatwą drogę. On to najbardziej powinien wiedzieć o tym. Powtarzam – nie jestem freakiem i może niech on tam sobie porozmawia w ten sposób, że mamy się ustawiać w kolejkach i tak dalej. Mi się też to nie spodobało, bo to nie jest fajne słyszeć z ust wielkiego mistrza coś takiego.”

A Wy co sądzicie o tej sytuacji? Tomasz Adamek za mocno wypowiedział się o Mamedzie?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis