MMA PLNajnowszeFAME MMABandura zabiera głos po ogłoszeniu walki z Adamkiem i zapowiada: Idziemy po kolejne zwycięstwo!

Bandura zabiera głos po ogłoszeniu walki z Adamkiem i zapowiada: Idziemy po kolejne zwycięstwo!

Osiemnastego maja odbędzie się gala FAME MMA 21 w Gliwicach. Freakowa organizacja w tym tygodniu ogłosiła main event, o którym mówiło się już od jakiegoś czasu w mediach społecznościowych. Potwierdziły się plotki! Tomasz Adamek w swojej pierwszej walce w freak fightach zmierzy się z youtuberem Patrykiem Bandurskim. ”Bandura” zabrał głos po ogłoszeniu walki.

Bandurski

Bandurski ma za sobą epizod jeśli chodzi o amatorskie walki w boksie. Youtuber swój debiut w freakach odnotował w listopadzie 2022 roku, gdy na 16 edycji zmierzył się z Alanem Kwiecińskim w boksie w małych rękawicach. Bandurski wygrał pewną decyzją sędziów, lecz miał też swoje kłopoty w tej walce, bowiem był liczony po jednym z uderzeń ”Alanika”. 

Druga walka miała miejsce w grudniu poprzedniego roku, gdy Bandurski zmierzył się z Piotrem Szeligę. Kiedy była kondycja to Bandurski dominował ”Szeliego”. Wydawało się, że brakuje naprawdę niewiele, aby zakończyć pojedynek przed czasem. Mimo wszystko zabrakło prądu i Patryk wygrał dopiero po całym dystansie.

Bandura zabiera głos!

Patryk Bandurski krótko w mediach społecznościowych skomentował swój ogłoszony pojedynek z Tomaszem Adamkiem. Youtuber zapowiada, że idzie po kolejne zwycięstwo w freak fightach.

Bandurski tuż po zwycięstwie z Szeligą wyznał, że jego marzeniem jest walka z ”Góralem”. Jak widać został szybko wysłuchany.

Chcę wam powiedzieć, że stało się. Wszystkie plotki okazały się prawdą. Każdy wiedział, nikt nie mówił. Chłopaki się dowiedzieli dopiero teraz. No nic. 18 maja, Tomasz Adamek, sektor rusza na dniach, bo chcemy, żeby był naprawdę zrobiony naprawdę, naprawdę grubo. No i idziemy po kolejne zwycięstwo

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis