MMA PLNajnowszeKSWMamed przed walką z Adamkiem na KSW Epic: Jestem bardzo mocnym underdogiem

Mamed przed walką z Adamkiem na KSW Epic: Jestem bardzo mocnym underdogiem

Mamed Khalidov przed nadchodzącą wielkimi krokami walką z Tomaszem Adamkiem na głośnej i wyczekiwanej przez fanów gali KSW Epic przyznał wprost, że jest bardzo mocnym uderdogiem w tej walce, ale jednocześnie taka pozycja wyjściowa motywuje go do dobrego występu.

Mamed przed walką z Adamkiem

KSW EPIC -> KURSY NA WSZYSTKIE WALKI GŁOŚNEJ GALI DOSTĘPNE NA BETCLIC!

Przypominamy, że gala KSW Epic odbędzie się już w najbliższą sobotę 24 lutego w Arenie Gliwice. Walka Mamed Khalidov vs Tomasz Adamek będzie main eventem wydarzenia. Starcie to zakontraktowano w formule bokserskiej na dystansie sześciu rund po trzy minuty.

Bilety na XTB KSW Epic w sprzedaży na ebilet.pl

KSW: Epic wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

Mamed przed walką z Adamkiem na KSW Epic: Jestem bardzo mocnym underdogiem

Khalidov w wywiadzie opublikowanym na oficjalnej stronie Federacji KSW przyznał wprost, że czuje się underdogiem, ale przez taką pozycję nie czuje się skreślony:

” Jestem bardzo mocnym underdogiem i każdy się zastanawia, po co ja to robię? To właśnie jest bardzo ciekawe. A może zaskoczę? Nie wchodzę w wymiany, mam swój styl i wydaje mi się, że ten styl nie będzie Tomkowi pasował.”

Mamed z uznaniem wypowiedział się także o swoim rywali – 47-letnim już dzisiaj Tomaszu Adamku:

“Nie wiem, czy ktoś większe osiągnięcia ma w boksie .. To dla mnie przede wszystkim jest duże wyzwanie i duża motywacja. Tomek jest najlepszy w boksie i mam szansę się z nim spróbować w jego dyscyplinie. To jest człowiek, który wiele lat trenował, a gdy zakończył karierę, to dalej trenował i dziś wciąż wygląda dobrze.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis