MMA PLNajnowszePFLFrancis Ngannou wraca do MMA. Wiemy, kto będzie jego rywalem!

Francis Ngannou wraca do MMA. Wiemy, kto będzie jego rywalem!

Organizacja PFL ujawniła dwójkę zawodników, którzy powalczą o możliwość starcia z Francisem Ngannou.

Ngannou wraca do MMA
Foto: MMA Junkie

Francis Ngannou po krótkim romansie z boksem wraca do MMA, a konkretnie do organizacji PFL, z którą w zeszłym roku związał się kontraktem.

Co prawda, przed byłym mistrzem UFC wagi ciężkiej jeszcze walka z Anthonym Joshuą, która odbędzie się 8 marca w Rijadzie.

Dla Kameruńczyka będzie to drugie starcie w formule bokserskiej. W pierwszym pojedynku gremialnie skreślany „Predator” sprawił ogromną sensację, posyłając Tysona Fury’ego na deski. Choć ostatecznie poległ na kartach punktowych, zyskał ogromny szacunek i otworzył sobie furtkę do kolejnych startów w boksie.

W tym roku Ngannou powróci jednak na stare śmieci, mierząc się albo z Ryanem Baderem, albo z Renanem Ferreirą. Donn Davis zapowiedział bowiem, że to właśnie zwycięzca sobotniego pojedynku Bader vs. Ferreira zawalczy z Francisem Ngannou. PFL przygotowało nawet specjalny film zapowiadający walkę Kameruńczyka.

ZOBACZ TAKŻE: Babilon Boxing Show & K1. Jan Lodzik zaskakuje: “Najpierw obrona pasa w K1, potem debiut w MMA!” | WIDEO & TRAILER

Pojedynek pomiędzy Ryanem Baderem i Renanem Ferreirą uświetni galę PFL vs. Bellator.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis