MMA PLNajnowszeKSWMamed Khalidov wskazał walkę, której najbardziej żałuje w całej karierze!

Mamed Khalidov wskazał walkę, której najbardziej żałuje w całej karierze!

Mamed Khalidov (35-8-2) w rozmowie z Sportowymi Faktami wyjawił jakiego pojedynku najbardziej żałuje w całej zawodowej karierze. Reprezentant Arrachionu Olsztyn długo się nie zastanawiał i od razu miał na myśli jeden ważny pojedynek.

Khalidov

42-latek będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatniej szybkiej i bolesnej przegranej z Roberto Soldiciem. Podopieczny Szymona Bońkowskiego i Pawła Derlacza wystąpi na hitowej gali KSW 77, która siedemnastego grudnia odbędzie się w Gliwicach. W main evencie Khalidov zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim (17-7).

Mamed zdradził ile zamierza ważyć podczas starcia ze zdecydowanie cięższym Pudzianowskim.

Podczas walki będę ważył maksymalnie 95 kg, albo niewiele mniej. Muszę bazować na szybkości, ale też nie mogę ważyć 84 kg, żeby mną nie rzucał na prawo i na lewo.

Jakiej walki Khalidov żałuje?

Mamed Khalidov (35-8-2) w rozmowie z Sportowymi Faktami wskazał walkę, której najbardziej żałuje. Reprezentant Arrachionu Olsztyn nie zastanawiał się długo i wskazał starcie z Michałem Materlą (31-9).

Zaczyna się walka, przełączasz się, a twój przyjaciel leży. To jest takie obrzydliwe uczucie. Nie do opisania. Nie tego chciałem, nie do tego dążyłem. Z Michałem Materlą od lat jestem w bliskich relacjach. Podjęcie walki z nim, to był największy błąd w mojej karierze.

O walce Khalidov-Materla fani wspominali bardzo długo. Wydawało się jednak, że takie starcie jest niemożliwe ze względu na relacje jakie panują pomiędzy gwiazdami KSW. Ostatecznie walka doszła do skutku w 2015 roku na gali KSW 33 w Krakowie. Khalidov po 31-sekundach znokautował Materlę. 

Wspomniana walka poniżej:

Zobacz także:

Najmłodszy syn Michała Materli również boksuje! Martin odnotował zwycięstwo! [WIDEO] Widzieliście?

Jak się okazuje Martin Materla – najmłodszy syn legendy KSW również trenuje boks! Weteran KSW w mediach społecznościowych udostępniał nagrania, bowiem jego syn wziął udział w zawodach. Martin ma już za sobą zwycięstwo w ringu.

To nie są dobre wiadomości! Koniec walk Daniela Torresa w organizacji KSW?

Jak podaje portal InTheCage.pl świetny zawodnik Daniel Torres (14-5) zdecydował, że nie podpisze nowego kontraktu z największą organizacją w naszym kraju. Torres nie narzekał na brak propozycji i ma wybrać najlepszą finansowo.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis