MMA PLArchiwumKSWTo nie są dobre wiadomości! Koniec walk Daniela Torresa w organizacji KSW?

To nie są dobre wiadomości! Koniec walk Daniela Torresa w organizacji KSW?

Jak podaje portal InTheCage.pl świetny zawodnik Daniel Torres (14-5) zdecydował, że nie podpisze nowego kontraktu z największą organizacją w naszym kraju. Torres nie narzekał na brak propozycji i ma wybrać najlepszą finansowo.

Torres

Okazuje się, że KSW pracowało nad tym, aby na hitowej grudniowej gali doszło do rewanżu Romana Szymańskiego (16-6). 29-latek o całej sytuacji wypowiedział się na kanale ”Klatka po klatce”.

No tak dostałem już informacje dobre dwa miesiące temu, że bijemy się w grudniu. Taki był plan, miałem się bić, walka była klepnięta z Danielem Torresem. No i okazuje się wczoraj, że jednak nie! Podobno… Wojek dał mi znać, że zadzwonił on i powiedział, że za mało waży i on nie będzie się ze mną bić w kategorii 70 kilogramów (…) Właśnie, to albo sobie uciął nogę, albo niech zje pizze (śmiech). No kurczę nie wiem jaka jest prawda, bo to wie tylko Daniel, ale przykro mi się zrobiło i byłem sfrustrowany wczoraj. Dzisiaj jestem już spokojniejszy, więc fajnie, że wywiad robimy dzisiaj. Walka z jego strony była klepnięta, a teraz okazuje się, że za mało waży. Coś tam Woju tłumaczył, że on w sumie nie miał informacji o takiej walce tylko jego menadżer klepnął walkę, a on do końca jej nie klepnął.

Daniel Torres poza KSW?

To byłaby duża strata. Daniel Torres (14-5) już wielokrotnie udowodnił, że drzemie w nim wielki potencjał. Jak podaje portal InTheCage.pl ”Tuncao” nie dogadał się i tym samym nie podpisał nowego kontraktu z organizacją KSW.

Torres ostatni pojedynek stoczył w czerwcu tego roku, gdy na 71 edycji w Toruniu jednogłośną decyzją sędziów pokonał Borysa Mańkowskiego. Przypomnijmy, że Daniel zdobył pas największej organizacji w naszym kraju, gdy sensacyjnie po niecałych dwóch minutach znokautował Salahdine Parnasse. Doszło do natychmiastowego rewanżu i tym razem zwycięzcą został Francuz, lecz nie była to zdecydowanie łatwa walka.

Zobacz także:

Wpadka jednego z właścicieli FAME MMA? Gola zdradził najbliższego rywala Ferrariego?

Wojciech Gola zasugerował kto będzie kolejnym przeciwnikiem Amadeusza Roślika? Mateusz Kaniowski, który prowadził wywiad nie ma wątpliwości. Przypomnijmy, że Roślik miał wystąpić podczas pierwszego wydarzenia ”MOVE”, lecz ostatecznie z pomysłu zrezygnowano. Powód? Ryzyko doznania niepotrzebnej kontuzji przed ważną walką.

Pięściarz Nikołaj Wałujew miga się od wyjazdu na front?

Nikołaj Wałujew zadeklarował, że stawi się w wojskowej komisji rekrutacyjnej, a teraz miga się od wyjazdu na front? We wrześniu ogłoszono mobilizację w Rosji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis