MMA PLNajnowszeKSWMamed Khalidov wielkim autorytetem dla młodej gwiazdy KSW: Gdy walczył, zbieraliśmy się całą rodziną i oglądaliśmy

Mamed Khalidov wielkim autorytetem dla młodej gwiazdy KSW: Gdy walczył, zbieraliśmy się całą rodziną i oglądaliśmy

Mamed Khalidov, czyli wielka gwiazda Federacji KSW okazuje się być wielkim autorytetem dla młodej gwiazdy KSW – Shamada Erzanukaeva. Młody zawodnik, który wystąpi na gali XTB KSW 77 opowiedział o swoim sportowym idolu w rozmowie opublikowanej na oficjalnej stronie Federacji KSW.

Mamed Khalidov

Erzanukaev już 17 grudnia na wspomnianej gali KSW 77 zmierzy się z Carlem McNallym. Gala z udziałem jego i Mameda Khalidova, który skrzyżuje rękawice z Mariuszem Pudzianowskim odbędzie się w Arenie Gliwice.

Gala XTB KSW 77 jest już wyprzedana. Bilety na XTB KSW 78 w sprzedaży na eBilet.pl

Mamed Khalidov wielkim autorytetem dla młodej gwiazdy KSW: Gdy walczył, zbieraliśmy się całą rodziną i oglądaliśmy

Erzanukaev nie ukrywa podziwu dla Khalidova, który bez zahamowania eksponuje:

“Zawsze oglądałem KSW i Mameda. Jak przyjechaliśmy do Polski, to Mamed był jedynym Czeczenem, o którym tu słyszałem i był jedynym Czeczenem, który nas tu reprezentował. Widziałem z jaką dumą moi rodzice na niego patrzą. Gdy walczył, zawsze zbieraliśmy się całą rodziną i oglądaliśmy gale. Już wówczas wiedziałem, że prędzej czy później – jak będę ciężko trenował – też tam dojdę. Nigdy nie myślałem, że zadebiutuję podczas gali z Mamedem i że jeszcze przed wydarzeniem to właśnie Mamed w materiale promocyjnym KSW przedstawi mnie szerokiej publiczności.

Myślę, że mało jest osób, które w moim wieku musiały się mierzyć z takim mentalnym wyzwaniem przed walką. Dodatkowo debiutowałem przed 15-tysięczną publicznością. Mało kto mi wierzy, ale ja nigdy w życiu nie czułem się przed walką tak dobrze jak wówczas. Zupełnie nie odczuwałem stresu. Może zabrzmi to nieskromnie, ale uważam, że mentalnie jestem stworzony do tej gry. Im większa presja, tym bardziej potrafię się do danej sytuacji przystosować.

Sam interesuję się psychologią i uważam, że wszystko co dzieje się w życiu w największym stopniu zależy od głowy, a w sporcie to właśnie głowa jest najważniejsza. Nastawiam się więc pozytywnie do tego, co się dzieje.”

Zobacz także:

Don Kasjo po zwycięstwie chce walki z Mariuszem Pudzianowskim! Co wy na to?

Kasjusz Życiński podczas ostatniego panelu konferencji PRIME SHOW MMA 4 zdradził z kim chciałby się zmierzyć po walce z Popkiem. Popularny ”Don Kasjo” uważa, że jest gotowy na duże wyzwanie sportowe. Tym samym Kasjusz liczy na pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim.

Awantura na konferencji PRIME 4! Sportowy Świr pobił się z Kałuskim! Co wy na to?

Mocne zakończenie pierwszego panelu konferencji PRIME SHOW MMA 4. Gala już w sobotę odbędzie się w Szczecinie. Gorąco było znów pomiędzy Rafałem Gawronem, a Piotrem Kałuskim. ”Sportowy Świr” postanowił spoliczkować przeciwnika – szybko musiała interweniować ochrona.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis