MMA PLNajnowszeFAME MMAMalczyński pokazał z zdjęcia z obrażeniami po występie na FAME 20: To dzięki twardej głowie Filipka

Malczyński pokazał z zdjęcia z obrażeniami po występie na FAME 20: To dzięki twardej głowie Filipka

Dawid Malczyński, czyli uczestnik ośmioosobowego turnieju z pulą dwóch milionów złotych na gali FAME 20 pokazał zdjęcia z obrażeniami po swoim występie.

Malczyński pokazał z zdjęcia z obrażeniami

Malczyński w turnieju tym odpadł z rywalizacji po półfinale, w którym musiał uznać wyższość Josefa Bratana. Wcześniej, w boju ćwierćfinałowym Malczyński pewnie pokonał na punkty rapera Filipka.

Przypominamy, że gala FAME MMA 20 odbyła się w minioną sobotę w Tauron Arenie w Krakowie. W walkach wieczoru oprócz finału wspomnianego turnieju, kibice oglądali starcie Don Kasjo vs Boxdel 2 oraz Xayoo vs Daro Lew.

Malczyński pokazał z zdjęcia z obrażeniami po występie na FAME 20

Tuż po swoim udziale w turnieju na FAME 20, Malczyński chwycił mikrofon i będąc w klatce ogłosił opinii publicznej, iż kończy swoją przygodę z freak fightami, a starcie z Josefem Bratanem było ostatnim w jego sportowej karierze.

Na portalu X natomiast zamieścił także zdjęcia obrażeń, jakie odniósł po walkach z Filipkiem i Josefem Bratanem.

Wpisy uzupełnił takim oto opisem:

“Jakby ktoś pytał czemu nie zadawałem ciosów w walce z jozefem to wielkie dzięki dla twardej głowy Filipka. 4-5 kopnięć i moja noga wygląda w ten sposób, to też kolejny powód dla którego przestaje walczyć, mam najgorsze ciało do bicia sia xD”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis