MMA PLNajnowszeUFCMakhmud Muradov wystąpi w Londynie! Reprezentant Ankosu Poznań poznał szczegóły!

Makhmud Muradov wystąpi w Londynie! Reprezentant Ankosu Poznań poznał szczegóły!

Makhmud Muradov (25-8) poznał szczegóły swojego kolejnego pojedynku w największej organizacji na świecie. Podopieczny Andrzeja Kościelskiego wystąpi dwudziestego drugiego lipca w Londynie. Reprezentant Ankosu Poznań w tym starciu będzie chciał wrócić na odpowiednie tory.

Muradov

”Mach” miał kapitalny początek w amerykańskim gigancie i trzeba przyznać, że już był bardzo bliski wskoczenia do rankingu TOP 15. Muradov odnotował trzy zwycięstwa – w tym dwa zakończył efektownie przed czasem, gdy odprawił z kwitkiem Trevora Smitha oraz Andrewa Sancheza.

W ostatnich starciach reprezentant Uzbekistanu doznał przegranej z rąk Geralda Meerschaerta oraz Caio Borralho. Ostatni pojedynek miał miejsce w październiku poprzedniego roku, gdy Makhmud przegrał jednogłośną decyzją sędziów z wspomnianym Brazylijczykiem.

Znamy szczegóły!

Makhmud Muradov (25-8) dwudziestego drugiego lipca wystąpi w Londynie. Wojownik z Uzbekistanu skrzyżuje rękawice z Bryanem Barbereną (18-10).

”Bam Bam” to niewątpliwie weteran amerykańskiego giganta, bowiem stoczył tam siedemnaście walk z czego dziewięć zwyciężył. Jeszcze nie tak dawno Amerykanin mógł pochwalić się serią trzech wygranych z rzędu, gdy pokonywał takich zawodników jak Matt Brown oraz Robbie Lawler.

Tu jest taka sama sytuacja, bo Amerykanin również przegrał dwie ostatnie walki. Bryan został poddany w starciu z Gunnarem Nelsonem oraz Rafaelem Dos Anjosem.

Zobacz także:

Roberto Soldic wskazał najlepszego strikera w KSW. To zawodnik, który “jak wypuści ten prawy i trafi”… Zaskoczeni?

Mamy dla Was bardzo ciekawą opinię byłego podwójnego mistrza Federacji KSW. Roberto Soldic w swoich mediach społecznościowych wskazał jego zdaniem najlepszego strikera w KSW. Wybór “RoboCopa” mocno zaskoczył!

Wiemy gdzie wystąpi Francis Ngannou! Były mistrz UFC podpisał kontrakt na specjalnych warunkach! Co wy na to?

Zagadka już rozwiązana! Wiemy gdzie będzie teraz występował Francis Ngannou! Były mistrz wagi ciężkiej i jednocześnie jeden z najbardziej przerażających zawodników w zawodowym MMA podpisał kontrakt z nowym pracodawcą. I to podpisał go na specjalnych warunkach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis