MMA PLNajnowszeUFCMakhachev chce walczyć z Dariushem! Przy okazji pochwalił Gamrota!

Makhachev chce walczyć z Dariushem! Przy okazji pochwalił Gamrota!

Podczas ostatniego wywiadu mistrz wagi lekkiej organizacji UFC – Islam Makhachev powiedział z kim chciałby zmierzyć w kolejnej obronie pasa.

Gamrot

Islam Makhachev to obecny mistrz UFC w wadze lekkiej. Walczył dla takich organizacji jak M-1 Challenge czy ProFc. Od 2015 roku jest zawodnikiem UFC. W MMA zadebiutował w 2010 roku podczas Tsumada Fighting Championship. Zmierzył się z Magomedem Bekbolatovem, którego pokonał. Jego bilans w MMA to 24 wygrane 1 porażka.

W jednej z najwyższych organizacji na świecie zadebiutował w 2015 na UFC 187, gdzie w 2 rundzie przez poddanie pokonał Leo Kuntza. Wygrywał też z takimi zawodnikami jak m.in Arman Carukjan, Charles Oliveira czy Alexander Volkanovski. Tytuł mistrza wagi lekkiej zdobył w 2022 roku podczas UFC 280 pokonując Charlesa Oliverę. Pasa bronił tylko raz. W ostatnim pojedynku o ten tytuł na UFC 284 pokonał Alexandera Volkanovskiego.

Makhachev o kolejnej walce!

W rozmowie z Aaronem Bronsteterem – Islam Makhachev został zapytany o to z kim chciałby zmierzyć się w kolejnym pojedynku. Powiedział, że jego wymarzonym rywalem byłby Beneil Dariush.

Wierzę, że Beneil pokona Oliveirę i zrobimy dobrą walkę. Jest twardy, ma duże umiejętności, to będzie duże wydarzenie dla fanów. Kilka lat temu przygotowywałem się pod to starcie. W ostatniej walce pokonał mocnego rywala. Jeśli wygra z Charlesem, zasłuży na to.

Tłumaczył Bartłomiej Stachura z portalu lowking.pl.

“Benny” to były mistrz RITC w wadze lekkiej. Walczył dla takich organizacji jak Samurai Pro Sport czy Respect in the Cage. Obecnie jest zawodnikiem UFC. W organizacji Ultimate Fighting Championship zadebiutował w 2014 roku podczas UFC Fight Night wygrywając z Charlie Brennemanem. W jednej z największych organizacji na świecie stoczył 20 pojedynków, z których 15 wygrał 1 zremisował, a 4 przegrał. Pokonywał tam m.in Scotta Holtzmana, Tony Fergusona czy Mateusza Gamrota. Ostatni pojedynek stoczył w 2022 roku podczas UFC 280 pokonując na punkty naszego rodaka – Mateusza Gamrota.

Zobacz także:

Amadeusz Ferrari ponownie obraża Kamila Łaszczyka! Zaskoczeni?

Dalej padają mocne słowa ze strony Amadeusza i jak widać konflikt jeszcze się nie wyczerpał. “Ferrari” i “Szczurek” zmierzyli się że sobą podczas FAME MMA 17. Pojedynek ten odbył się w formule MMA. Walka zakończyła się wygraną Łaszczyka przez techniczny nokaut w 3 rundzie.

Kubiszyn zarobił więcej w GROMDZIE niż w High League? ”Don Diego” zabiera głos!

Mateusz Kubiszyn zabrał głos i zdradził, że w organizacji GROMDA póki co zarobił większe pieniądze niż w freakowej organizacji. ”Don Diego” już osiemnastego marca stoczy swój trzeci pojedynek w High League. Kubiszyn na 6 edycji w Katowicach zmierzy się w formule K-1 z Dawidem ”Crazy” Załęckim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis