MMA PLNajnowszeJan BłachowiczMagomed Ankalaev wściekły po werdykcie! Ze łzami w oczach zmierzał do szatni: Gdzie mój pas?

Magomed Ankalaev wściekły po werdykcie! Ze łzami w oczach zmierzał do szatni: Gdzie mój pas?

Magomed Ankalaev (18-1-1) był wściekły po werdykcie na gali UFC 282 w Las Vegas. Rosjanin po dziewięciu zwycięstwach z rzędu stanął przed szansą mistrzowską. Ankalaev po 5-rundach zremisował z naszym reprezentantem Janem Błachowiczem (29-9-1). Magomed w emocjach stwierdził, że nie wie czy jeszcze zawalczy w organizacji UFC.

Ankalaev

Pewne jest jedno – ani Jan Błachowicz ani Magomed Ankalaev w następnych starciach nie zawalczą o złoto. Dana White na konferencji prasowej był zdenerwowany i stwierdził, że był to fatalny main event. To nie koniec, bowiem Prezydent UFC zdradził kto teraz zawalczy o pas mistrzowski.

Uważam, że walka wieczoru była fatalna. Co zrobisz? Po jakichś trzech, k***a, rundach zacząłem się wyłączać. Słyszałem, że Ankalaev jest zły. I co mam zrobić? Oberwałeś w pierwszych dwóch rundach. Potem przeniosłeś walkę do parteru i co zrobisz? (…) Robimy Glovera z Hillem w Brazylii  o zwakowany pas. Postanowione.

Ankalaev był straszliwie rozczarowany!

Magomed Ankalaev (18-1-1) tuż po walce był przekonany, że zostanie nowym mistrzem wagi półciężkiej. Rosjanin nie może pogodzić się z decyzją sędziów!

Nie wiem, co powiedzieć. Wygrałem tę walkę, dlaczego nie dostałem pasa? Nie wiem, co powiedzieć. Wygrałem walkę, wygrałem pas. Gdzie jest mój pas? Ból jest nie ważny, zrobiłem wszystko, żeby wygrać tę walkę (…) Nie wiem, czy jeszcze zawalczę dla tej organizacji. Nie wiem, co się wydarzyło.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

High League 6: Oficjalnie Murański zmierzy się z Najmanem! W klatce doszło do wielkiej awantury! Widzieliście?

To się dzieje naprawdę! Oficjalnie podczas gali High League 5 ogłoszono, że na kolejnym evencie dojdzie do wyczekiwanego starcia Marcina ”El Testosterona” Najmana z Jackiem ”Muranem” Murańskim. O tym pojedynku mówiło się już od naprawdę długiego czasu. Walka odbędzie się na szalonych zasadach. Tym samym ”Murana” warunki zostały wysłuchane.

Załęcki o konflikcie syna z Don Kasjo: Mam nadzieje, że spotka gdzieś Denisa przypadkiem na ulicy! Co wy na to?

Dawid Załęcki już dziś stoczy swój drugi pojedynek w freakowej organizacji. ”Crazy” podczas High League 5 w Łodzi stanie przed naprawdę dużym wyzwaniem. Załęcki w formule K-1 zmierzy się z doświadczonym zawodnikiem MMA – Vaso Bakocević. Czarnogórzec w naszym kraju dobrze znany jest z walk w organizacji KSW. ”Psychopata” skrzyżował rękawice chociażby z Borysem Mańkowskim, Arturem Sowińskim czy Anzorem Azhievem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis