MMA PLKSWMaciej Kawulski wskazał postać ze sportu, która walką w KSW pobiłaby rekord PPV w Polsce!

Maciej Kawulski wskazał postać ze sportu, która walką w KSW pobiłaby rekord PPV w Polsce!

Foto: KSW

Jeden z właścicieli Federacji KSW Maciej Kawulski w zeszłym tygodniu był gościem programu Hejt Park na Kanale Sportowym na YouTubue, gdzie wypowiedział się między innymi na temat angażu celebrytów i znanych postaci ze świata innych sportów niż MMA.

Na tapetę wzięto między innymi potencjalny angaż Anny Lewandowskiej w KSW, o której w kontekście walki w klatce swego czasu było głośno:

Co na temat występu Anny Lewandowskiej w KSW myśli Maciej Kawulski?

“Mój wspólnik rzeczywiście chyba kiedyś taką rozmowę z Anką Lewandowską przeprowadził. Ja osobiście nie byłem w to zaangażowany, ale w moim odczuciu, z całym szacunkiem do pani Ani, to informacje o tym, że kiedyś uprawiała sport, który predysponuje ją do tego, by mówić, że umie walczyć są mocno przesadzone.

Ona robiła kata. Sam robiłem kata wiele lat i to nie zbliża cię do sytuacji, w której możesz powiedzieć, że umiesz się bić. W związku z tym myślę, że jej udział w gali KSW skończyłby się katastrofą. Jest fajną laską, która robi brzuszki, pompki, jest piękną kobietą, świetnie radzącą sobie ze swoim wizerunkiem, ale wytrzymać ciężar swojego wizerunku, a wytrzymać ciężar ciosów i pięści swojego przeciwnika, to są dwie różne rzeczy.”

Natomiast w odpowiedzi na pytanie Mateusza Borka o potencjalny angaż Roberta Lewandowskiego, który znany jest z tego, że lubi rekreacyjnie poboksować w kontekście sprzedaży PPV, Kawulski odpowiedział:

“Gdyby chcieć zrobić taki biznes z Robertem, to trzeba by się z nim umówić na tzw. procent z PPV, o to jest najbardziej uczciwe rozwiązanie, bo zarobiłby dokładnie tyle ile jest wart. Moim zdaniem przy takiej walce byłby rekord PPV w Polsce.”

Cały odcinek Hejt Parku z Maciejem Kawulskim do sprawdzenia poniżej: