Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLKawulskiMaciej Kawulski o Słowiku w MMA VIP: Krzysio bardzo pomógł Najmanowi w promocji tej gali!

Maciej Kawulski o Słowiku w MMA VIP: Krzysio bardzo pomógł Najmanowi w promocji tej gali!

Maciej Kawulski jeden z właścicieli KSW w rozmowie z sport.pl został poproszony o komentarz w sprawie Marcina Najmana. Mowa oczywiście o kontrowersjach, które pojawiły się po pierwszej konferencji MMA VIP 4.

Maciej Kawulski o Najmanie
Foto: Facebook/ Maciej Kawulski

Wcześniej głos w tej sprawie zabrał Martin Lewandowski. Wypowiedź miała miejsce w ”Hejt Parku”.

Dla mnie to jest już przekraczanie takiego wiesz dobrego smaku mam wrażenie. Pan Marcin Najman już widać granic nie czuje żadnych, jakąkolwiek barierę przed czymkolwiek żeby pobudzić klikalność swoich profili. To już jest niebezpieczne, a przede wszystkim niesmaczne.

Maciej Kawulski: Krzysiu Stanowski jest clickbaitem!

Maciej Kawulski w rozmowie z portalem sport.pl został zapytany o kontrowersyjne sytuację przy MMA VIP 4.

Każdy ma swój cyrk i swoje małpy. Ja staram się w sposób ograniczony o ile nie jestem do tego zmuszony komentować to. Wydaje mi się, że po pierwsze to co się wydarzyło to nie jest powód, żeby kogokolwiek palić na stosie. Po drugie jeżeli ktoś chce to oceniać to musi zdawać sobie sprawę, że siła jego oceny prędzej czy później stanie się siłą tego kogo atakuje. To znaczy zwracanie na coś uwagę i wywoływanie dyskusji tylko potęguje zainteresowanie danym zjawiskiem. Po trzecie jak chcesz coś rozliczać to wypadałoby nabierać trochę większą łopatą, zacząć od siebie. Wydaje mi się, że na tym naszym lokalnym podwórku jest jeszcze kilka innych ptaszków godnych uwagi – jeżeli rozliczamy tego jednego (..) Jeżeli mnie pytasz – to myślę, że im (Stanowski) bardzo pomógł to po pierwsze. Co kieruje Krzysiem? Nie wiem. Jeżeli miałbym analizować same zjawiska to tak my jako federacja KSW promujemy sport i nawet jeśli staramy się za wszelką cenę żeby on interesował/wzbudzał emocje to nadal w rozumieniu bohater – ktoś kto zrobił w jakiejś przestrzeni dużo więcej niż kiedykolwiek ja zrobię. Jeżeli mówimy o galach freakowych to tam ile trenujesz, jak się bijesz – nie ma kompletnie żadnego znaczenia. Liczy się tylko to jak jesteś popularny. Ile masz subskrybentów na YouTubie, bo to najczęściej do tego się sprowadza.  Zadanie jakie ma Krzysiu Stanowski… to Krzysiu Stanowski jest clickbaitem. Ma powiedzieć tak o tym, i tyle razy przekląć żeby to się klikało. On wie jak to się robi. Chwała mu za to. Czy ma rację? Nie będę się na ten temat wypowiadał, bo to by wymagało dużo dłuższej debaty. Czy przeszkodził Marcinowi Najmanowi w zrobieniu takiej gali? Nie, pomógł mu.

Zobacz także:

Don Kasjo wróci do klatki już na PRIME SHOW MMA 1? Murański akceptuje!

To się dzieje naprawdę! Wczoraj odbył się program ”PRIME SHOW MMA Zadyma” poświęcony walce wieczoru – Lord Kruszwil zmierzy się z ”Kamerzystą”. W pewnym momencie zadzwonił ”Don Kasjo”, który zasugerował, że jest możliwy jego szybki powrót. Byłaby to walka z Mateuszem Murańskim na najbliższej gali PRIME SHOW MMA.

Denis Załęcki zły po telefonie widza: Słuchaj i mi nie przerywaj teraz! Słuchaj ku**a! Widzieliście?

Denis Załęcki już piątego lutego stoczy swój następny pojedynek. ”Bad Boy” podczas High League 2 w Tauron Arenie dojdzie do starcia z Alanem Kwiecińskim. Tutaj jest prawdziwy konflikt.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis